Üniversitede başıma gelen durumlar.... :(

23 yaşındayım. Üniversite 1. sınıfım. İlk başlarda sınıfta bir kız var, ondan hoşlanma gibi bir durumum yoktu ama güzel bir kızdı Allah var. Yanında dolaşan arkadaşa sordum, onun bir ilişkisi var mı diye; yok ama dış güzelliğe çok önem verir, siz yapamazsınız dedi, öyle kaldı. Daha sonra 3. sınıflarda bir kız var; kapalı ama o kadar güzel ki... Onunla da konuşmaya çalıştım ama ters tepti, sert kayaya çarptık, olmadı. Aynı gün bizim sınıfta başka bir kız var, o da kapalı; yanında dolaşan arkadaşa onu sordurdum, beklediği birisi varmış. O da öyle bitti. Kötü niyetli değildim hiçbirinde. Sadece belki nasibim, alın yazım budur diye düşünüp sarıldım işe. Ama rahatsızlık hissediyorum bazen böyle yaptım diye. Sizin düşünceniz nedir?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak guzel kardesim. Bende senin dedigin o ikinci kiz gibiyim. Onume biri ciksa sert tepki veriyorum. Cunku guvenemiyorum. Canimin yanacagindan korkuyorum. Birde artik kolay degil bu devirde iy birini bulmak. Sana tavsiyem herkese sorma. Zamana birak elbet seni begenen biri cikar onun sana olan hal ve hareketlerine bak ve ondan sonra yanas. Kader kismet buyle meseleler kimse kimsenin kismetine karisamaz. Allah hayirli kismetler nasip eylesin inshallah

0|1
    0|1
    • Haklısın, hatam budur belki de. Ama bende sınıfımdaki o iki kıza karşı da bir hoşlanma yoktu, sadece merak ettim. Belki de eğer kapılırsam kendimi kurtaramam diye önceden tedbir almak istemişimdir, bilmiyorum. Ama beni rahatsız eden tek şey, bir günde iki kızı da bir sevdikleri yahut sevgilileri var mı diye araştırmam. :(

• Kafana takma okadar. Kotu bir niyetinin oldugunu sanmiyorum

• önce kelimeyi düzgün yazmayı öğren de laf koymaya çalış dingil. ağzını topla efendi ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Peki, neden yanında dolaşan arkadaşı yerine direk kendine sormadınız? Yani dış güzelliğe önem verir,derken sizin ona göre olmadığınızı mı ifade etmiş.Siz yapamazsınız mı dedi? Bence kendin sorsaydın. Şansını bir dene neden beğendiğin kişilere değilde yanındakilere soruyorsun.Belki senin hatan buradadır.

0|0
    0|0
    • Haklısın, hatam budur belki de. Ama bende sınıfımdaki o iki kıza karşı da bir hoşlanma yoktu, sadece merak ettim. Belki de eğer kapılırsam kendimi kurtaramam diye önceden tedbir almak istemişimdir, bilmiyorum. Ama beni rahatsız eden tek şey, bir günde iki kızı da bir sevdikleri yahut sevgilileri var mı diye araştırmam. :(

• İnsan sevgilisi olmayınca böyle basit şeyleri bile kafaya takabiliyo işte :(

• Boşver daha 23 yaşındasın illa üniversiteli olunca sevgili yapma mecburiyeti yok ki. Öyle bir ortam düşünme bence merak etme sana da biri gelecektir.

• o sorduğun kızla bir şansını dene :D baksana herkese olmaz diyor demekki seni istiyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...