Kapat

Şu sıralar yaşantınızda ne tür sıkıntılar var?

Hayatınızın şu anlarında gündeminizi meşgul eden sorunlarınız neler?

Kimse "hiç yok"çuluğu oynamasın, çünkü en kayıtsız insanın bile kaygılandığı durumlar olabiliyor. Kendimden biliyorum.

Benim stres haline getirdiğim şeyler de aslında yakın gelecekte olacaklar. Nelerin beklediğini bilmememden kaynaklanıyor bu telaşe.

Size stres harbi yaşatan neler var? Maddi açıdan, sosyal yaşantınızın azınlığından veya ilişkilerinizle alakalı sıkıntılar mı yaşıyorsunuz?

Ya da benim gibi her şeye sahip iken mutsuz olanlardan mısınız?

Kendime belirlemiş olduğum belli başlı kıstaslarımı sizlerle de paylaşayım, motivasyonunuz artsın.

Hayatın hepimizi yılacağı ve burnumuzdan bezdireceği noktalar olacak. Bu noktada belli bir duruşumuz olmalı. O duruşta elbetteki tebessüm etmekten geçiyor. Hakiki mutluluğu beklerken gülümsemeyin. Zira mutlu olmayı beklersek ömür boyu bir kez dahi gülümsemeden göçüp gideriz. Buna karşın, gülümseyin.

Ve hepinize gelsin : link

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi degilim. herşey kötü sanki

1|0
    0|0
  • herzaman gülümserim ki ben :)

1|0
    0|0
  • acil aşk lazım <3

1|0
    0|0
  • 5 senedir bir ruh gıbıyım

1|0
    0|0
  • işsizlik tak etti canıma...

1|0
    0|0
  • Yalnızlık 3 aydan beri yalnızım artık sıkıldım ben elimin değilde belimin çalışmasını istiyorum mast. yapmaktan elim yoruluyor.

0|0
    0|0
  • Uyku problemim var.

Birde geç boşalma

1|0
    1|1
    • Ilkine cozum bulursan, ikincisinden de kurtulursun.

Ya da ikincisine cozumun varsa, ilki hallolur. Bilemedim.

Ben uyuyorum. Bir sey ister misin?

• Bir bardak çay

• Mutfak tezgahindan alirsin. Uzerini ortmeyi unutma.

Iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüketici olduğumuzu için ruh gibiyiz. Vermeyi unutuyorum kendimizi - tümen ve bir şey istemeden. Her gün bir küçük iyilik yapsak daha ruhsal olarak iyi hissederiz. Geçen bayan taşıyor hem bebeği, hem çocugu hem bebek arabası. Duruyim mi diye geçtim bile. Dursaydım yardım etseydım gün boşuna geçmezdi.

Dün yeni halı aldım, sehpayı, malüm Bayram geliyor. Koydum kenara - hiç bakmadan.

Zihinsel engelli görünce kendime geliyorum. Ancak. Zeka var, ayaklar var, kollar var, mantık var daha ne olsun?

Bence Tanrıya şükür etmek gerek gerisi boş. Ve gülümsemek da önemli, ne kadar pozitifsin o kadar insan sana çeker.

1|1
    0|0
  • hayattan herkesten her şeyden beklentilerimi en az seviyede tutuyorum, en azda tuttuğum için fazlası oluyor bu da mutlu olmama bir sebep, savunma türlerinden yüceltmeyi benimsedim, en az olsa da ustalıkla yüceltiyorum, aralara bir de pollaynnacılık serpiştirdim mi, çok nadir de olsa yansıtmayı kullanıyorum gerçi bu zarar veriyor bazen bana, ama olsun rahatlatıyor bir yönden de.

1|1
    0|0
  • Herşeyden bıktım

1|0
    0|0
Yükleniyor...