Hangi günahın bedelisin .. !

20 yaşındayım ve hayatımda ilk defa bir insana aşık olduğumu hissettim. daha sınıfın kapısından girer girmez ilk görüşte etkilendim. onu hep uzaktan takip ettim. sonra dayanamadım face ten arkadaş olarak ekledim.arada onunda baktığını farkettim ama ortada bişey yok diye kendi üzerime alınmak istemedim. hiç kimseye bakmayan kimseyle ilgilenmeyen umursamaz bir insan.. yazın dayanamadım mesaj attım.ama hep tersledi ve kısa kesti. o kısa kestikçe bende üsteledim, durum gıcık bir hal aldı. okul şimdi başladı ve ben onu görünce nası davranmam gerektiğini bilmiyorum..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaptıklarına yanlış demiyorum ama seninki gibi aynısı nerdeyse bir kız bana yaptı ve kız bana basit bir kız gibi geldi sevgili olduk ama uzun sürmedi kız güzeldi de bana göre degil herkeze göre ama çok üstelememelisin

1|0
    0|0
    • neden basit olduğunu düşündün ?

• bu biraz da kişiye göre değişir ben üstümde kalan kız oldu mu sevmiyorum.ewet bana benden hoşlandığını belli etsin ve sonrasıını bana bıraksın devamlı ilgiyi o gösterirse ben soğuyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana şu Kızılderili atasözünü armağan ediyorum... Mesajı alırsın.

"Severse bir kız koşar peşinden, adamda tavan ego,

Egosu şişti ya, kendini bir b*k sanıyor keko"

1|0
    0|0
    • güzel yazmışsınız :D ego başa bela :D

• E salla be kardeşim, senin gibi güzel kızın sevgisini bir ayının kullanmasına neden izin veriyorsun ki? sırf onun egosu beslencek diye! Kendine gell :)))

• dikkate alcam haklısın :)

• sende ona göre uy o takmıyorsa sende takma bu kadar basit o sana yol verdiyse kusura bakma ama sana da yol almakyakaşır üsteleme

1|0
    0|0
  • üzerıne gıdersen değere bıner ! unutma kaçan kovalanır ! o yokmuş gbi davran kudursun !

1|0
    0|0
  • gerçekten zor bir durum :P

0|0
    1|0
  • peşinden koşturuyor aklı sıra, çek geri kendini bak nasıl gelecek tıpış tıpış

1|0
    0|0
    • herkes öyle diyor ama .. :)

• o zamanda diyosunuz kız açık bir kapı bırakmazsa biz nasıl adım atalım.. :)

• yok ilgili ol tersleme ama öyle mesaj atmalar , ağzının içine düşmeler olmasın, tımam

Kızlar Ne Diyor 3

• uzak dur bakma ilgilenme dikkatini çekersin

1|0
    0|0
  • ilgilenme bakma bile.. o kaçmış sen kovalamışsın. ilgisinizi çekmeye çalış ve birazda sen kaç o kovalasın bakalım

0|0
    0|0
  • Sıradan davran diğerlerine davrandığın gibi

1|1
    0|0
    • en mantıklı cevap

• önemsemeyeceksin o yokmuş gibi hareket edeceksin. göz teması kıurmayacaksın

• hmm anladım yapcam :)

Yükleniyor...