Ev kedisini dışarı atmak...

amcam pet shopta çalışıyo satıcam diye eve kedi getirmiş 3 aydır duruyo yengem doğum yapıcağı içinde bu geçe dışarı atmışlar hayvanı şimdi bizde ama bizde gece dışarı çıkarmak zorundayız e dışarısıda köpek dolu bişey olur diye korkuyorum napıcam? :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ev kedısının dısarda yasaması mumkun degıl. Sokaga uyum saglayamaz. Hayvansever bır komsunuz veya yakınınız varsa kedıyı onlara verın veya hayvan otellerı var geceyı orda gecırsın.

Ya zaten petshoplar ayrı bır sorun bırde madem bakamıyacak amcan ne dıye eve getırıyor? Oda bır canlı unutmayın. Ona ezıyet cektırmekten baska bırsey yapmıyorsunuz. Bırde üstünde tıcaret yapıp para kazanıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • ya gercekten moralim alt üst ağlıyorum ikidebir bu gece dışarda bişey olursa cidden vicdan azabından ölürüm of ya :(

• Bır oda ayırın ona sadece o odada dursun kedı. Hamıle yengen falan odaya gırmesın. zaten ev kedısı oldugu ıcın ortalıgıda pısletmez kedı kumunuda koyarsınız. Odanında kapısını kapatırsınız rahatsız oluyorsanız.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kediyi dışarı atarsan kedi ölür.Kedinin katili olursun açık ve net.

Bir ev kedisinin sokak hayatına alışma şansı 0

0|0
    0|0
  • dogum ile kedinin ne alakası var ? bebek mi yiyor muş kedi ? Atın atın dışarı bir gün siz de aynı duruma düşersiniz bu arada amcana selam söyle kendi canından olacak cocugunu dışarıda hayal ettsin bi

0|0
    0|0
    • ya amcam beni mi dinleyecek, karısını bile dinlemiyor. bana ne kızıyorsun ki ben atmasın diye ağlıyorum zaten. neymiş tüy döküyormuş bebeğe zararlıymış. karısıda çok kızgın ama amcam at evden demiş. bedavaya sahip bulucam bende yoksa 1000 liraya satacaktı kediyi

• yemişim parasını ona da ayrı uyuzum zaten neyse

• evı dısarı at kedı oldgu yerde kalsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fotoğrafını çek. haysevder@gmail.com a durumunu anlatarak fotoğrafını ve sana ulaşılabilecek telefon numarasını gönder . link bu sayfa da yayınlanacak. iki güne sahiplenen çıkar lütfen atmayın dışarı

0|0
    0|0
    • maili nasıl atacağım ya?

• tamam ben hallettim çok sağol

• rica ederim bol şanslar kediciğe

• dursun evde yalnız kalabilir . muhtemelen cins kedi sahiplenmek isteyeni çok olur emin olduğun insanlara sahiplendirebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...