Erkekler görevini sapıtmış.

Ne yöne baksam kadının cantasını tasıyan erkek . Hiç haz etmem arkadas. Madem o cantayı tasıyamıcaksın alma yanına. Erkekler cok mu hosunuza gıdıyo yanınızdakı bayanın cantasını tasımak ?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• hadi hasta olan kadınların çantasını taşırım kolunu incitmiş ya da omuzunu incitmiş öyle taşırım ama bütün gün sağlıklı bir kadının çantasını tüm gün taşımam.

anca ayakkabısını baglar ya da hava soğuk oldu için ceketini kapatır orsa da iki dakika tutarım ama bütün taşınması bana saçma geliyor.

1|0
    0|0
  • Biraz garip durduğu kesin.Hani bütün ipler kadındaymış gibi ve erkeği tasma takıpta gezdirirmiş gibi duruyor.İki dakikada beyin fırtınası yaptım ve böle sonuca vardm.qpowjekqğpwe

1|0
    0|0
  • -Hoşuma gitmez

-Gerilirim

-Gıcık olurum

Hııı yorulmuştur, çanta ağırdır ben çekerim kolunda yüklenirim, ama durduk yere de yapmam taşısın bir zahmet ya da evde bıraksın. Ya da istisna bir durum olur gene taşıyayım, ama öyle durduk yere taşımamın anlamı yok. Bazende sembolik olarak düşündüğümü göstermek adına tozpembe ossunnn diye öyle bişe yapabilirim. Ama yine yok yere öyle bişe yapmam.

cut.

1|0
    0|0
  • eğer diyelim kötüyse hastaysa yürüyemeyecek durumda ise bırak çantayı kendisini alır sırtımda bile taşırım, ama keyfine taşıttırıyorsa işte orada durmak gerek. alışveriş poşeti falan değil ki hani ben taşıyayım vermeyeyim ona ama kol çantası diyoruz ya bana öyle ipler bende havası atmak için iş yaptıramaz, yemem, yapmam

1|0
    0|0
  • Öyle bir huyum yok açıkcası. Her koyun kendi bacağından cup..cup..

1|0
    0|0
  • Sürekli taşımak evet saçma

1|0
    0|0
  • ayakkabısının bagı cozulurse ya da baska bı zorunluluk getrcek bı drumda tutarım ıkı dakka bıkere dedı pazarda bıle annemın cantasını tasımazdım senınkınımı tasıycam dedım bozuldu

1|0
    0|0
  • Onlar cicim aylarında ya :D bir bitsin :D al lan çantanı da ben mi taşıyacam deyip verirler eline :D

1|1
    0|0
  • gerektiği yerde taşırım

ama normal yolda yürürken al canım sen taşı ben taşıma istemiyorum derse

zikeceksin o işi der lafı çakarım :D

1|0
    0|0
  • yalaka türk erkeği işte ...

1|0
    0|0
  • helal olsun valla al sana benden 5 yıldız :D

0|0
    0|0
  • gıcık olurum zaten

1|0
    0|0
  • kılıbık erkek tıpı bence:=)

1|0
    0|0
  • hertürlü taşırım agaa delikanlı adamada bu yakışır. hahahıahııha şaka şaka ama taşımanın sonunda teşekkür olarak yanaktanda olsa bir öpücük alıcaksam onu bile taşıyabilirim o derece çaresiz durumdayım

0|0
    1|0
  • erkeklik olmus ya nasil bir hayay felsefesidir olmasa kucaginda tasicak :)

1|0
    0|0
  • Dün de bu tarz iki soru çarptı gözüme. Her şey değişiyor.

1|0
    0|0
  • ağır abidir birde onlar ortamlarda bak demedi deme sdfsdfsd

1|0
    0|0
  • rica ederse taşır mısın yoruldum falan diye hayır mı dicez :D

0|0
    1|0
  • işte bunlar hep yokluktan

0|0
    1|0
  • Bir ara karın bölgesinde çocuk taşıyanlar vardı...((((

0|0
    1|0
  • Nolmuş taşısak ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğru söylüyorsun hiç hoşta olmuyor ayrıca.

1|0
    0|0
  • bnada itici glyr

1|0
    0|0
  • aynı canım gıcık oluyorum kadın önde adam arkada adalım elinde süslü bir çanta hadi poşet tamam pazar alişverişi tamam ama kadının çantası ne ya !

1|0
    0|0
  • koskaca adam elinde kırmızı çanta:):)

1|0
    1|0
  • o ne be öyle .. köleleştirilmiş erkek modeli

nefret ederim

0|0
    0|0
  • Cantani tasimadilar demi.

1|0
    0|0
  • hoş değil bencede

1|0
    0|0
  • Butun gun calısan veya okuyan bır kadın gün sonunda zaten yorgun oluyor. Sevgılısı-esı nezaketen tasıyabılır yardımcı olabılır. Ben bunda kötü bır taraf görmüyorum.

1|1
    1|0
Yükleniyor...