Komik anılarınız neler?

hadi gülmeye ihtiyacı olanlar icin komik anılarınızı anlatın... benim en komik anım arkadaşlarım 2 kişiyle kavga ediyolardı yanlarında 8 tane kız vardı bende gaza gelip kavgaya karıştım cocukları kovaladık aşa kadar sonra kızların yanına gidiyoruz aklımda birini ayartmak vardı bir gitim kızlarda gitmiş :D sizin peki var mıböle komik güzel anılarınız :))

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• 7 kiz gezmeye gitmistik.antikaci gibi tarihi eserlere benzeyen bir dukkani gezdik.3 delikanli bu dukkana bakiyoduk.3 delikanlida 7 guzel kizi gorunce etkilendiler dogal olarak.sonra dukkani bir abiye birakmislar 3 de pesimize takildi.biz cok sonra farkettik.mektup yazip dinlendigimiz yerde verdiler.mektubu yirtmis gibi yaptik ama okuduk.bunlar israrla pesimize tskildi.minubus beklerken sarisin beyaz tenli olan delikanli utancindan yanimiza gelemedi esmeri onun icin iyi delikanli hayir demeyin diye yalvardi.sonra sarisin cocuk cesaretini topladi ve yanimiza geldi ben sizin bildiginiz kizlardan degilim ama dedi.kuzenim gunes gozlugunu aralayip evet bildigimiz kizlara pek benzemiyon dedi.hic unutmadigim bir ani:)))))

0|0
    0|0
    • Bide sultanahmette gezerken yine antika turu bir seyler satan bir dukkanin onunden 3 kiz geciyoduk.dukkandaki delikanli bize bakarak amcaaaa benim evlenme yasim gelmedi mi diye amcasina seslendi.amcasi guldu.bizde gulduk.baygin baygin bakti bize.

Kızlar Ne Diyor 1

• Elimde posetlerle yorgun argin merdivenleri cikarken zile bastim kimse kapiyi acmadi sinirimden kapiya elimle vurmaya basladim ayaklarla falan kapi aralandi bir cift goz bana korku dolu bakislarla bakiyordu megersem alt komsunun kapisiymis teyze benden cok korkmustu psikopat falan sandi herlde bende hicbirsey diyemeden yukariya cikmistim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun neresi komik ki Bir adam vardı kafasını ağaca çarptı öldü bu daha komik lan :)

0|0
    0|0
  • hoşlandım bir kız vardı camda onu gördüm bana bakıyodu bende ona gülümsüyodu bir an diregi görmedim olan oldu anlımda boynuz cıkmıştı tek hatırladım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...