Evet kızlar aceele cevap ama şeytanı karıştırmayın

arkadaşlar kardeşler lütfen lütfen saglam ve duzgun cevaplar verın kıızlar lutfen

şimdi bir erkekle tanıstınız 2cı gun ısınamadım dedınız ama erkegın ısrarına 20 gun daha takıldınız sonra tekrar ayrıldınız 4 gun sonra tekrar barıstınız ve bı 10 gun daha konustunuz hep ısınamadım dedı kız ama erkek hep onla ılgılendı yardımına kostu bulustular askımlı cıcımlı gecelerı ful telefonda konustunuz kıza cıcekler hedıyeler aldınız ama sonunda kız gene ısınamadım dedı sımdı sorun nedır kızlar sız bı erkege 4 4 luksunuz supersın harıkasın askım falan desenız sonra ısınamadım dıye ayrılsanız neden ayrılırsınız neden ya bı sebep söyleyın ısınamamak neden fazla ılgıden mı ? bı erkek 4 4 lukse hıc bı acıgını bulmadıysanız neden ayrılırsınız demekkı o nca kavgalar bahane degılmıs.demekkı ayrılık ınsanın dogasında olan bıseymıs...lütfen cevappp

Güncellemeler:
erkek ılk ıkı ayrılmada bıle adamca efendıce ayrılmıstır...
arkadaşlar bakın sana guvenıyorum dedı sen tam aradıgım erkeksın dedı ve bız bunla bı göz göze geldık sonra ben bı ortak bulduk öyle tanıstık yanı evden kolay kolay cıkan bı ınsan da degıl sevgılısı falan olmamıs hıc neden anlamıyorum tamam etraf benım ıcın kız kızlar ıcın erkek dolu tamam ama lutfen bı mantıklı acıklama
bu arada kızın maddı durumu baya iyi ... oglanında maddi durumu baya iyi :S kızın arabası var oglanında var arabası evı ama oglan daha okuyo aynı yastalar

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aklında başkası vardır o yüzden

güvenmiyordur kendine ya da sana o yüzden

bazen insanın içi istemez karşıdaki ne kadar iyi olursa olsun

zorlamamak lazım

bu kadar ısrar doğru deği

0|1
    0|0
    • aile baskısı vardır

endişe ettiği şeyler vardır

korkuyodur madem daha önce olmamış kendini tuhaf hissetmiştir

bu kadar ilgiye vs. de alışık değil

ne istediğini bilmiyodur

ayarsızdır

• ya bana su ısınma muhabbetını anlatırmısın sen ya ne ınsanlara ısınıyoz kötu cıkıyo ne ınsanlara ısınmıyoz ıyı cıkıyo bunu nıye hıc dusunen yok

• kimseyi bilemezsin tanımadan

kavun karpuz gibi sesine kokusuna bakamazsın ki

etkilenmek lazım ilk önce hislerde mantık aranmaz

sebebi yoktur bazen için ısınır hoşlanırsın bazen istemez şu sebepten bu sebepten demeye gerek yok

Kızlar Ne Diyor 4

• sen erkeğe değer vermyosun.. istediğin erkek proflinde bir erkek değil demek ki.. o seni önemsiyor ama senn onu önemsediğini sanmıyorum.. önemsemediğin biri için aşkımlı canımlı cicimli konuşmanı da doğru bulmadım.. istemyosan açıkcas söyle karşndakni kırmak istemyo olablrsn ama böyle devam ettkce de sen kırılcaksn habern olsn

0|0
    0|0
  • kız erkeğin ya dış görünüşünü beğenmemiştir ya da her insan zoru sever biraz erkek yüz vermeseydi kızı takmasaydı o kadar şey yapmasaydı bak kız nasıl ısınıyodu

0|0
    0|0
  • hepsini okumma gerek bile yok seni kullanmış. sende sevdiğini çok belli etmişssin kötü olmuş

0|0
    0|0
    • yahu benı neden ve nasıl kullancak söylermısın ? tanısmak ısteyen benım 2cı gun benden olmucak dıyen o ama ısrar eden benım 23 cu gun ayrılan 4 gun sonra tekrar olsun dıyen gene ben ve 10 gunsonra tekrar ayrıldık ve bı daha yazmadım ama 4 4 luk hıc bı hatam yoktu ne alaka her gun bulusmadıkkı topu topu 5 kez bulustuk nasıl kullandıkı ne anlamda anlam veremıyorum kız yardım et sende kızsın bı yardımcı ol

• ego tatmin etmiş olabilir...elde edince büyüsü bozulmuştur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...