Lisedeki en güzel gününüz

eve t arkadaşlar lisedeki en güzel gününüz neydi kimle yaşadınız

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• liseyi abimle okuduğum için lise yıllarım pek iyi değildi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• mezun olduğum gün

0|1
    0|0
  • :D ilk başlarda en kötü günüm diyordum ama şimdi düşünüyorum lisenin ilk günü cocuugn biriyle kavga etmiştim diispline gitmiştim o gün bence lisemin en iyi günüydü

0|0
    0|0
  • Dün ne yedim hatırlamıyorum ki :P

0|0
    0|0
  • lise genel olarak güzeldi öndeki kızların sudyenlerinin ipini çekip çaat diye bırakıyodum onlarda tenüfste kafamda saç bırakmıyolardı

0|0
    0|0
  • Bir veledi bacaklarından tutup sınıfın camından aşşağı sarkıtmıştım. 4. kattan...

İşte en güzel günlerim, o günden sonra başladı. Resmen okulun yanına yaklaşılmayan çocuğu olmuştum. Kimse gelip konuşmuyordu benimle. Süperdi. :)

0|1
    0|0
  • en kötü günüm o çocukların arasına katıldığım gün, en iyi günüm atıldığım gün gayet iyiydi. açıktanda 2.5,3 yılda bitirdim.

0|0
    0|0
  • lise falan filanda en iyisi ilk okul be , böyle hatırlandığında en çok koyan İLK OKUL ZAMANLARI

oo birlikte büyüdüğün arkadaşlarının çoğunu görmüyon nasıl bir hayatları olmuş neler yapıyolar falan filann :(:(:

0|0
    0|0
  • lise 2 de bir kızı karşıma alıp öyle bir konuşma yaptık %80 o konuştu %20 ben o günüm unutulmazdı

0|0
    0|0
  • valla harita odasında güzel bir gün geçirmiştim :)) almanyadan okula sonra katılan bir kızla ahhh ahhh :))

0|0
    0|0
  • tiyatro da oynamıştık okul tiyatrosunda oynamıştım, güzel bir ortam vardı diğer sınıflarla falan iyi bir sosyal ortam olmuştu güzel günlerdi :)

0|0
    0|0
  • Öyle çok hatırladığım yok.

Futbol turnuvasında son dakikada attığım golle bi' maç kazanmıştık o aklımda.

Kar yağdığı gün de güzeldi..İlk ve tek kar yağan gün :D

0|0
    0|0
  • okulun son günü en güzel günümdü, o da kurtuldum diye :/

0|1
    0|0
  • Lisede çok fazla ayık olmadığım için her gün güzeldi bana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• fazla ineklemişim hiç bir şey anlamadım liseden :D

0|0
    0|0
  • dersin kaynadığı her gün benim için paha biçilmez

1|0
    0|0
  • Pilav günleriydi arkadaslarla tıka basa yerdik çok güzeldi :))

0|0
    0|0
  • son sınıfın verdiği öz güvenle 1.sınıf çömezlerine etmediğimi bırakmamam en güzel yanıydı açıkcası :D

0|0
    0|0
  • lisenin en güzel günleri sevgilimin çıkışa geldiği günlerdi ey gidi günleerr:)

0|0
    0|0
  • Cuistax yaptığımız gündü.

0|0
    0|0
  • okulun son günü

0|0
    0|0
Yükleniyor...