Galatasaray´daki Futbolcular Neden Bu Kadar Formsuz?

Şu an Herkes Burak ve Sneijder´in formsuzluğundan söz ediyor fakat sezon başından beri Drogba,Melo ve Muslera dışında iyi performansını istikrarlı bir şekilde sahaya yansıtan bir oyuncu yok.Siz bunu neye bağlıyorsunuz?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• bence takımın bu hale gelmesinin en büyük sebebi drogbadır.

drogba selçuk' u küstürdü. hatta taraftar bile real maçındaki frikikte selçuk selçuk diye tempo tuttu yanılmıyorsam.

selçuk küskün oynayınca burak ta iş yapamaz oldu çünkü ikisi çok iyi anlaşıyor.

takımda kötü oynayan selçuk burak ve sneijder var diğerlerinde bir sorun yok

0|1
    0|1
    • Eboue berbat Defans zaten evlere şenlik Drogba olmasa dahada kötü olacak Frikik konusunda katılıyorum sana ama Drogba aldığı paranın her kuruşunu hakediyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kondisyonda kötü bizimkilerin Terim'in milli takım serüveninde yeterli antrenmanlar yapılmadı bence onun dışında kendine güvenmeyen oyuncularımız var Burak gibi milli takımda iyi şeyler yaparken Galatasaray'da gelip fazla ofsayta kalkıyor milli takım ve kulüp takımın havası gerçekten farklı umarım Mancini iyi bir ayar verir takıma ki inanıyorum başarılı olacağız

0|0
    0|0
  • fatih terimin gitmesine tabiki fatih terim varkende puan kayıpları oldu ama fatih terim takımı daha iyi oynatıyordu

0|1
    0|0
  • Burakın dötü kaldı geçen sezondan ötürü şutlarlar onu gör bak 2 seneye

0|1
    0|0
  • gökhan zanda çok iyi bu sene Burak yılmaza gelince kendi sahada ama aklı başka yerde

0|1
    0|0
    • Evet Gökhanda iyi Burak Yılmazın kendisi sahada aklı başka yerdeyse o zaman kendide sahada olmayacak

• taraftarlarına bağlıyorum. nasıl olsa yonetım ımparatoru bıle harcadı kımsenın gıkı cıkmadı bız salla patı oynasak bı taraftarda cıkıp nıye kotu oynuyosun demez dıye dusunuyolar. ha oldukı bırı sordu takımı 2 sene sampıyon ettık kardesım daha ne ıstıyosunuz derız dusuncesı var. Artık galatasaray bır cıftlık burda yan gelıp yatmayanı dovuyolar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 senedir gelen şampiyonluk ve CL de çeyrek final bir çok oyuncuda doygunluk etkisi yarattı. Ayrıca Fatih hoca ile yönetim arasındaki sorunlar takımın moralini etkiledi. Takımın kondisyonununda 60. dk sonra bittiğini düşünürsek en büyük sorunları belirlemiş oluruz. Milli takım arası iyi değerlendirilirse çok rahat bir şekilde takım çıkışa geçer.

0|1
    0|1
  • gece hayatına bağlıyorum...

istanbul gibi mekan var mı ya, gece o bar senin bu bar benim diskotekler dönüyor duruyor ondan sonra hal mi kalır antramana çıkmak için

0|1
    0|1
  • 2 yıllık şampiyonluğun getirdiği rehavet doğru düzgün transfer yapılmaması sezon öncesi hazırlık kampının yetersizliği kondisyon eksikliği ben bunlara bağlıyorum terimin gitmesi mancininin gelmesiyle alakalı bir durum yok takım olgusundan uzaklaşmışlar takım içi hesaplaşmalar ve problemler olabilir buda olumsuz etki yapıyor

0|0
    0|0
  • Takım şımarmaya başladı. Sneijder'in transfer olmasına sevindim fakat taktiği uygun degil. Normal de taktik 4-4-2 iken şimdi ise 4-1-3-2 oldu Bence sorun Sneijder de taktik uygun degil. 4-4-2 sisteme geri dönmeli. Burak aklı fikri Avrupa Macerasını düşünüyor bu sene çok sanssız.

0|0
    0|0
  • Rehavete kapıldı takım

0|0
    0|0
  • Fatih Terim faktörü.

Fatih Terim varken 4 kez berabere kaldık,CL de de Real Madride yenildik. Bu 5 maçın herbirinde 3-4 ü Burak olmak üzere enaz 6-7 kez kaleciyle karşı karşıya kaldık ama olmayınca olmadı.Şanssızlık yakamızı bırakmadı

Ama Mancininin takımı Akhisar maçında pozisyona bile giremeden maçı bitirdi.Drogba kendi kişisel gayretiyle bir gol attı.

İşte imparator farkı bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...