Çarşı grubunun başlattığı yardım kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dönüşüm muhteşem olsun dedim benim için önemli bir konuyla geldim arkadaşlar. :)

Konunun sporla ilgili tek kısmı kampanyayı çArşı'nın başlatmış olması.

Dili, dini, ırkı geride bırakıp gelecek vicdanlı insanlara ihtiyacımız var . 7 köy öğretmeni tribünümüzün önemli isimlerinden Dewe'ye ulaşılmasıyla başlamıştır bu kampanya. Hiç bir şekilde para kabul edilmemektedir istenen sadece çocukları kış soğuğunda ortada bırakmayacak şeyler.

Onların sevindiğini görünce bizde mutlu olacağız...

İhtiyaç malzemeleri KIRTASİYE ( defter kalem çanta vs...) AYAKABI ÇORAP OYUNCAK, BEŞİKTAŞ ATKISI VE BERESİ, BEŞİKTAŞ ATKI VE BERESİ DIŞINDA DİĞER TAKIM ATKI BERELERİ İSTEMİYORUZ ( Kesinlikle yeni olmalı ikinci el kullanılmış yırtık pırtık şeyler göndermeyin ayıptır...)

İlk hedef 10 okul duruma göre 100 okul...

Para toplamıyoruz..

Sadece ve sadece satın alıp kargo yapıyosunuz...

Tabi kargoların ücretlerinide ödemelısınız ,siz hazırlığınızı yapın ...tenkyuverimaç ... Dewe Erol ...

Sitedeki çoğunluk öğrencilerden oluşuyor diye düşünüyorum. Hepimizin sıkıntıları olmuştur okurken benimde oldu lütfen duyarlı olalım arkadaşlar. kampanya hakkındaki gelişmeleri link burdan takip edebilirsiniz. Ciddiye alan almayan bütün arkadaşlara teşekkürler.

Güncellemeler:

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hoş geldin. çArşı diyorum 5 yıldızı basıyorum.

0|0
    0|1
    • çArşı deme yalnız 5 yıldızda istemiyorum konu hakkında biraz duyarlı olmanı diliyorum bayramda illaki kendine bir şeyler alacaksın bir bot ya da ne bileyim ayakkabı çorap defter kalem çanta elden ne geliyorsa işte ben kendi alışveriş hakkımdan feragat ettim sigarayı da en az 3 haftalığına bırakıyorum artık bayramda kapı kapı gezip para da toplayacağım akrabalarımdan ne yapabilirsem işte

• 5 yıldızı verdımkı ana sayfaya taşınsın ama bazı kendını bılmezler sorunun neyını beğenmemısse soruyu eksılemıs. yonetıme sorucam baskasının sorusunu gunun sorusu yapabılıyosak 1000 xper benden feda olsun.

• sende çalışmalara başla :)

Erkekler Ne Diyor 2

• çArşı candır,bu yüzden benzersiz

0|0
    0|0
  • çArşı varsa işin içinde katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...