Body ekmek kısıtlamalımıyım

vücut geliştirmeye başlayacağım kilo sorunum yok ama günde 1 ekmek falan yiyorum ekmekten kendimi kısıtlamalımıyım ne kadar yemeliyim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeğin çok zararı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç yememelisin yiyeceksen de 1 dilim :)

0|0
    0|0
  • günde 1 ekmek mi yuhhh

0|0
    0|0
  • 1 ekmek mi ne ekmegi yiyorsun okadar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ekmegın bır zararı olmaz beyaz ekmek sadece cabuk acıktırır body yapan bırının yemesı normal. çok ılerde kaslar daha belırgın olsun ısteyenler ıcın kepeklı ekmek dıyetı yapılır ama o cok ılerde.

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltısında 2 dilim yeter

0|0
    0|0
  • valla ben ekmekten kkopamıyorum kardeş bulursan bir yol banada haber et

0|0
    0|0
  • bir ekmek mi o ne kardeş öyle ya ben günde 4 ekmek yiyorum.1,80 boy, 71 kilo.. bnde bodyciyim. kilo sorunum yok ve gayette formdayım. protein alıyosundur belki ama unutma protein emilimi karbonhidratla sağlanır. protein ve karbnhidratı bolca almassan hacim sağlayamassın. haa gelişme olur mu olur kondüsyonn gelişir çevikleşirsin..

0|0
    0|0
    • ekmek yemeliyim diyorsun ? kepek ekmeğe geçicem sabah 2 tane akşam 2 tane yerim. karbonhidratı başka şeylerden alsam daha iyi değil mi ? çoğu kişi ekmeği azalt diyor. tam olarak olayı anlatabilirmisin kardeş

• ekmeği azalt veya azaltma orası sana kalmış karbonhidartı al da nasıl sen.. Araştır biraz istersen protein alırsın ama proteinin emilmesini karbonhidrat sağlar. Ekmekte de bolca var zaten. ama dersen ben başka şeyler alırım orası sana kalmış.

Yükleniyor...