Erkekler para sıkıntısı yaşiyorsa bunu eşine veya sevgilisine anlatır mı?

erkeklerin para sıkıntısı yaşiyorsa bunu eşine veya sevgilisine anlatırmı sırf bu yüzden dışarı çıkıp dolaşmak istemezlik yaparmı ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yalan söyleyim bir ara bu durumdan bahane üretmişliğim olmuştur. Ne biliyim ortama girdiysem sağlam girmek isterim

0|0
    0|0
    • haklısın evet erkek demek güç demek :)

• eee öyle oluyo da dönüşte mutlaka bişey eksik oluyo ve para harcamak zorunda kalıyo az da olsa :)

• Yani bilemedim ki durumu ne kadar kötü. Siz kestiremiyor musunuz?

Erkekler Ne Diyor 16

• evliysem eşime tabiki söylerim.. ama söyleyemiyorsam o anda gerçekten çok takmışımdır ve zoruma gidiyordur. dolayısıyla dışarı çıkmakta istemem. düşünsene eşime dışarı çıkınca bir dondurma ya da bir yerde bir çay bile ısmarlayamayacak mıyım ? o anda yerin dibine girmiş hissederim kendimi :( bu sevgilimse söyler miyim bilmiyorum ama söylemem muhtemelen ve dışarı çıkmayı da istemem..

0|0
    0|0
  • Evet yapar bir erkek asla sevdiğine karsı aciz çaresiz veya zor durumda görünmek istemez ve bu neden ile çeşitli bahaneler bularak dışarı çıkmamazlık yapar.

0|0
    0|0
    • ama karsısındaki bu dudurmu biliyor ve sadece dolaşmak istiyorsa ondan birşey almaksını istemiyorsa yinede çıkmak istemezmi?

• İstemeye bilir çünki sen istemesende o yapmak isteyecektir. Bir erkek için sevdiğini sokakta boş boş dolaştırmak acı verici bir olaydır. Kendini adamdan saymaz bu durumda.

• hımm anlıyorum :(

• Çoğu anlatmaz ve en doğrusu da budur.

0|0
    0|0
  • Ben açık açık söylerim karşı tarafında hep hoşuna gitmiştir söylemem sonra hesapları o öder olay biter

0|0
    0|0
  • E yapabilir tabii , çünkü dışarı çıkıp dolaşmak ( hele de eş ya da sevgiliyle ) erkeğn üzerinde para bulundurmasını gerektirir. Sıkıntısını eşine ya da sevgilisine anlatıp anlatmaması ise kişiye ve duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimal olabilir.Her gün seni çiçek böceklerin içene götürmeyecek ya.Şüphelerin varsa kendi dışarda geziyorsa o zaman başka bir sıkıntı var :D

0|0
    0|0
  • Tabiki anlatmam ve istemzlk yaprm sukur ole bir druma dsmdm

0|0
    0|0
  • yapar tabikide sevgilinize gezelim dolaşalım alışveriş yapalım falan dediğinizde gelmek istemiyosa zorlamayın ve anlayışl gösterin yüzüne vurmayın. sonuçta her insan maddi sıkıntı çekebilir. gururlu insanlarda bunu kimseye belli etmek istemez..

0|0
    0|0
  • kesinlikle söylemez bahaneler üreterek dışarı çıkmaz. en azından bence :)

0|0
    0|0
  • Anlatmaz, dışarı çıkmak istemez.

0|0
    0|0
  • anlatmaz, gezmezde..

0|0
    0|0
  • kisiye bagli ben anlatmam

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum açıkçası ben param yoksa yok derim :)

0|0
    0|0
  • kşilikle alakalı anlatmayailir dışarı çıkmak istemeyebilir tabiki

0|0
    0|0
  • yapabılır erkekler kimseye çaktırmaz genel de bu durumu

0|0
    0|0
  • Anlatmaz, parasi olmadigi icin de disari cikmak istemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anlatmaz dışarı çıkmakta istemez ama tabi her erkek bir değil bazıları sana hesabı ödetmek istiyosa çıkar :)

0|0
    0|0
  • dışarı çıkmaz sevgilisinede bişi anlatmaz

0|0
    0|0
  • bunu gururlarına yediremezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...