Sevgilisi olup da başka bir erkeğe sevgilisiymiş gibi davranan cilveleşen kadın hakkında ne düşünülür?

Millet; Bir Kadının Karakteri...Şimdi gerçekten merak ediyorum.. Sevgilisi olup da başka bir erkeğe sevgilisiymiş gibi davranan cilveleşen kadın hakkında ne düşünülür?

Bu bayanın butun kötu zamanlarıdna yanında olan sızsınız, ağlatıp zırlatan onun deyimi ile eski sevgilisi..

Şimdi Ayrıldığını soyleyıp aslında ayrılmamış olan Hem sizi Hemde sevgilisini kandıran bir kadın hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim?

Şimdi Ben bu gıbı kadın müsvettelerine Allahından bul...

Allah motorunu bozsun 1 hafta insan içine çıkama desem haksız mı sayılırım?

Buda kapak : link

Motorun bozulsun.. Domuz gribi ol inşallaha ;)))

Gizli bir S*git ya...

• Abi bunlardan bir Kaç çeşit var marketlerde :) Tazesi var, Eskisi var...
    30% (3)0% (0)23% (3)Oy Ver
  • Düşmanımın Başına vermesin...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karaktersizin Tekiymiş..( Zictierd 1000mg Tablet )
    10% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Böylelerine Birşey Denirde... Neyse...
    30% (3)67% (2)38% (5)Oy Ver
  • Diğer...
    30% (3)33% (1)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Allah cahil cüheyladan korusun bilen birileri varsa bir açıklama yapsın bu yazdığım yazı kişi belirtmeksizin yazılmış bir yazıdır.. Genelleme yapılmıştır.. kişiler ise bu yazı ile sözlü tacizden mahkeme vereceğini söylemiştir :)))

Kendi Avukatım Kadir ATICI ya bu durumu anlattığımda gülmüştür aranızda varsa Av. arkadaşı olan bu konuya bir açıklık getirebilir mi?

0|0
17|5

En İyi Erkek Görüşü

• karısının ütülediği gömlekle, sevgilisiyle buluşmaya giden erkek ve sevgilisinin verdiği parayla başka bir erkekle buluşan kadın kadar katmerli o.ç yoktur yer yüzünde...

8|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• karaktersiz ne istediğini bilmeyen aç gözlü değersiz

3|1
    0|0
  • a deyiverdim.. böyleleri yüzünden yok bütün kadınlar şöyle böyle demeye başlıyorlar ya ona yanıyorum zaten.. Hayır madem konuşuyosun ayrılmadığını da söyle de böyle problemler yaşıyorum diye. bir erkek illa sevgili gözüyle bakmaz ki sana dost olarak görür yardımcı olmaya çalışır. ama yook illa birinden ayrılma aşamasındayken yedeğini bulmanız lazım dimi? Peynirin etrafında farelerin olması normaldir işte..

0|1
    0|0
    • :D) şimdi Allahı var ben o şekilde konusuyodum zatı muhterem ile.. Ama gel görki Ayrılmış ayrılmışta arkadas 1-2 vakte kadarda evelnıyomus Ula o herifin yuzune bakacak sıfat kaldımı dıye sorarlar adam :)

• aynen öyle :D

• muhattap olma. ogrendigin an hayatindan sutla

1|1
    0|0
  • Bu yüzden kişi hayat arkadaşını seçerken iyi incelemek zorunda

sonra böyle çürük yumurtalarla uğraşılıyor..

çevresinde erkek çok olan b,ir kız ile konuşurken düşünülmeli baştan hocam :)

0|1
    0|0
  • Serçe parmağını sehpaya çarpasın inşallah..Toplantıya giderken ayakkabının topuğu kırılsın ayağını burk inşallah..Yeni fön çektirmiş kuaförden çıkarken yağmur yağsın paran boşa gitsin inşallah..

Daha ne diyem :))

2|1
    1|0
  • Deme yahuu sana yapılır mı bu tasa, sana yaptı bide o pastalar var, onlara nasıl kıydı onu anlayamadım :))) takılıyorum, ucuz kurtulmuşsun tasacık, hatta insanları yargılamayı sevmem ama ' ucuzdan ' kurtulmuşsun desek yeridir :)

0|1
    0|0
  • ne denir iyi bilirsin o ile başlar o***** ;)

1|1
    0|0
  • geçmişteki meselesini halletmeden hayatına şekil vermek isteyen ya da bir kurtarıcı bekleyen ya da göremediği ilgi alakayı o yenisinde bulmak isteyen...hiç hoş bir şey değil.argolarını yazmak istemiyorum tabi tarzım değil.ama sana düşen burada olumsuzu düşünmek değil olumluya yönelmek.hele ki bu tarz bir durum için.

0|1
    0|0
    • yok yok sıkıntı yok benım ıcın bunu yapmamın tek 1 sebebı vardı hep ben tu kakaydım ya ben kandırılıyorumya acaba ınsanlar bana yapılanları bılse ne dusunur dıye sormak ıstedım sonuc ortada zaten.. karaktersiz.. ;)

• iyi niyetinin kurbanısın.

• Herzamanki halim canım alıştım artık.. yalama oldum zaten :P

• Gecmis olsun makarnam, gecmiste kalsin bunlar.

+ serce parmagini kapinin arasina vursun bide :D

0|1
    0|0
  • öyle kızların bıyıklarını jiletle alıp kılları kalınlaştırıp çoğaltsak az bile olur :DD

direk karaktersizliktir ya da doyumsuzluktur ..

0|1
    0|0
  • Ruhu o... deniyor sanirim.

0|1
    0|0
  • tazesi var eskisi var var Allah var dedim :)) Kökleri kurusun :)

1|1
    0|0
  • Çok dertlisin çokk

1|2
    0|0
  • C ve D şıkkı diyeyim :D

0|1
    0|0
  • Hayırlısı demekten başka bişi bulamadım :/

0|1
    0|0
  • Karaktersiz insan deniyor

0|1
    0|0
    • +++ Karaktersiz.. Bunu yuzune karsı soyledıgımde Evet ben insan değilim diyen biri..

• boşver hayatı boyunca mutlu olamayacak birisi o zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...