Lütfen yorumlarınızı bekliyorum :(

sevgilimle 1 yıldır beraberiz. onun beni sevdiğinden çok eminim.yazın evleneceğiz. ama sevgilimin bir çıktıgı olmuş bu da abisinin karısının kız kardeşiymiş. benimde aklımda bununla ilgili soru işaretleri kaldı.acaba kız gel dese gelir mi aynı ortamda etkileşim olur mu diye. sevgilim yok olmaz diyo ama ne bilim . sürekli yaptıklarını düşününce deliriyorum :(. kızla 5 sene çekmışlar ayrılalı da 5 sene falan olmuş.arkadaşlar bana bir yardım edin yaa :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• değil 5 yıl 20 yıl beraber olsalar bile eger seni gercekten seviyosa o aklından bile gecmez kendimden biliyorum bende 4 yıl önce 2 yıldır sevdiğim biri vardı sonra benden ayrıldı o kadar agladım ki anlatamam sonra biri çıktı karsıma onu o kadar cok sevdim ki halada seviyorum iyikide ayrılmış dedim kendi kendime simdi geri gelse degil affetmek yüzüne dehi bakmam dönecek olsa simdiye kadar bırakmıştı seni bunları kafana takma tatlım :)

0|0
    0|0
    • :) çok gzl bir cevap teşekkürkürler :) ama işde onların akraba olmaları korkutuyo bni:

Erkekler Ne Diyor 2

• Güvenin yok ama seviyorsun ? Sevmek körü körüne yapılmaz.

0|0
    0|0
    • pff gidermi acaba o kıza :( yaa güvenimi kırcak hiçbişe yapmadı bn herkese karşı böyleyim.

• 1 yıl oldu evlencez nerdeyse :) bnde sıkıntı var ben herkese karşı böyleyim takıntılıyım.

• Anlıyorum. Ön yargılarını bir kenara atmayı denesen böyle bir sıkıntın kalmaz.

• Güvenmeden evlilik olmaz eğer güvenmiyorsan birbirinize yazık etmeyin ayrılın derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşver, geçmişte kalmış.

0|0
    0|0
  • sen bunu takıntı haline getrmişsin.. geçmşte olan geçmşte kalır. aradan 5 yıl geçmş uzun bir süre bu yıl içerisinde onu illakşi silmştr eğer içinde ona karşı bşeyler olsa seninle olmazdı hepsnden önemlisi evlilik gibi ciddi bir noktaya gelmezdniz için rhat olsn bence

0|0
    0|0
    • :) ohh içimi rahatlattın teşekkrler :)

• rica ederim rahat ol hiç kendine sıkıntı yapma :)

• sürekli yaptıklarını düşününce deliriyorum derken?

0|1
    0|0
    • o kızla eskiden yaşadıklarını.

• ooo bebiş olmadı bak bunları düşünene kadar sevgilinle geçireceğin romantik dakikaları düşünsen senin de için açılır hem bunu sevgiline de yansıtırsın pozitif şeyler düşün öptümmm

• tamam tatlım saol :)

Yükleniyor...