Internet üzerinden tanıştığınız birisinden hoşlanır mısınız?

Tanıştınız,mesajlaşıyorsunuz,aynı müzikleri dinliyorsunuz,aynı dizileri izliyorsunuz,karşınızdaki çok esprili biri.Sadece resimlerde gördüğün halde bir şey hisseder misiniz?

Güncellemeler:
Mesela buluştuk,görüştük çıkmaya başlar mıyız?Gerçi göreceli bir durum da sizce nasıl olur?

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk uzaklık yakınlık dinlemez ki :) Onu andığında arıyorsa rüyalarında görüyorsan onunla yazışırken klavyede onun parmaklarını hissediyorsan olay bitmiştir.Gerisini boşver.Bak sana bir yöntem öğreteyim.Şu anda konuştuğun kişiyi aklın onaylıyor beyininde onaylıyorsa tamamdır.Ama kalbin onay vermiyorsa veya içinde şüphe varsa o iş tamam değildir.Kalp çok hislidir..Sevgilerle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Nette hayatın gercek bir parcası. Tanışmaya etken bir faktördür. Buluştuktan sonra sanallık ortadan kalkar ve reele dönüşür olay. Zaten reelde de sorununuz olmaz bildiğiniz süreç kendisini tamamlar. Önemli olan sanaldaki insana bodoslama güvenmemenizdir. Zira eğlenmek için dalga geçmek için sizin ile konuşanlar olduğu gibi gercek hayatta bir başarı elde edemeyen bir yığın insanın cesaretlenerek atıp tuttuğu bir ortamdır. Aklınız ile devam edin buluşun ve reel olarak tanıyın birbirinizi.

0|0
    0|0
  • olabiler :O

0|0
    0|0
  • Olur olur herşey olur. Tanışıp anlaşırsınız güzel olursa evlenirsiniz bile.

Benim eski karşı komşum bir forum sitesinden tanışıp evlenmişler.

önemli olan anlaşmak

0|0
    0|0
  • dabiki hissederim. Ben aşık bile oldum :))) Geceleri msn de sohbet edip birbirimize müzik gönderdik. güldük, eğlendik , ama çok eskiden di bunlar. Şimdi kimseye güvenilmiyor.

0|0
    0|0
  • tanıştık , görüşdük , buluştuk , aşık olduk , evlencektik yan geldi :D

0|0
    0|0
  • birbirinizi beğenirseniz neden olmasın ? =)

0|0
    0|0
  • Egosal dürtüler olur...

Genelde egosal boşlugun tatminiyle başlar bu... Duygulara dönüşmesi zaman + güven + tanıma + katkı meselesi...

cut.

0|0
    0|0
    • İlk görüş, ilk bakış önemli... Etkilenir ve beğenirse çıkarsınız

cut.

• hissedersin buna sanal aşk diyoruz..

0|0
    0|0
  • Biraz daha mantıklı ve yetişkin düşünelim lütfen. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Karşınızda ki insanı daha iyi tanıyacak sorular sorun ve çekinmeyin. Eğer o da sizi tanıma çabasındaysa bir birinizi tanıyıp daha olgun ve sağlam bir ilişki sağlayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • evet olmuştu böyle bisey ama sanal sonradan cok üzüldüm

0|0
    0|0
  • hersey yasanabılır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hay senin güncellemene

0|0
    0|0
  • herkes denize gidince yüzmeye başlıyamıyo denizi görmeden paçaları sıvama :D

0|0
    0|0
  • Buluşmadan bişey hissetmem

0|0
    0|0
  • neden olmasın internetten evlilikler nasıl oluyorsa bua normaldir

0|0
    0|0
  • Netten tanıştığım insanla herşeyi yaşayabilirim ama yüzyüze görüşmeden sadece hayldir benim için görüşüp tanıştıktan sonra o kişiyle ne yaşayabileceğime karar veririm

0|0
    0|0
  • Sadece Güzel çirkin derim hoşlanma sevme olmaz

0|0
    0|0
  • çoğu kişi olmaz der ama hepsininde bir anısı vardır bu kadar online olupta yani

0|0
    0|0
  • kişisel abazalıkla alakalı birşey, son derece mantıksız.

0|0
    0|0
    • gördüğün fotoğraflar fake çıkabılır. konuştuğun insan sapık,katil, manyak olabilir. bunu yapmaya ayıracağın vakti (internette) çıkıp sokakta geçirsen, boğazda yürüsen, cafeye gitsen daha rahat bulursun aradığını.

• şu anda hissediyorum o sevgiyi

0|0
    0|0
  • netten tanışmanın samimiyeti yok bana göre.

yeri geliyo hormonlarımıza çare bulmak için kırk takla atıyoruz...

yalan mı ?

yalnız olduğumu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • sonunda pişmanlık hissedersin

0|0
    0|0
  • hissettimmmmmmmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• gittin netten tanıştın ..açılışı, analizi burda yapıyon :))

0|0
    0|0
  • bişeyler hissedebilirsin ama yüz yüze buluşmadan hiçbişey belli olmaz. Gördüğünde soğuyabilirsin. İlk fırsatta buluşmayı deneyin bence, olumsuz olursa boşuna vakit kaybetmekten kurtulursunuz, olumlu olursa da daha güzel bir ilişkiniz olur.

0|0
    0|0
  • olablr neden olmasn aslnda

0|0
    0|0
  • benım arkadasım netten tanısıp evlenıcek sımdı nısanlı.

0|0
    0|0
  • küçükkendi o sanmıyorum şimdi öyle bişi olabileceğini

0|0
    0|0
  • YA NASIL GÜVENİP BULUŞUYORSUNUZ SİZDEKİ ÖZ GÜVEN PATLAMASI NEDİR BÖYLE.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır.mantıksız buluyorum

0|0
    0|0
  • Hissedebilirimm :/ :)

0|0
    0|0
  • oyun oynamak isteyenlere birebir

0|0
    0|0
  • şuan öyle bir şey yaşıyorum.düşünceleri,duruşu çok güzel.beğenmemek elde değil.ama yan yana gelip birlikte etkilenmek çok başka.her şeyi düşünerek hareket etmek gerekiyor.beklentilerini az tut olabildiğince.

0|0
    0|1
  • Bu çok göreceli bir durum.Sen ona inanıyorsan o işi yapmaya meyil aldıysan yani internetten tanışıp biriyle çıkmayı hedeflediysen zaten herşey olur.

Yani şöyle diyelim.Zaten ilk mesajı atarak internetten tanışma olayını başlatmışsın.Buna karşı olsaydın zaten mesaj atmaz ilgilenmezdin.O yüzden herşey karşılık lı oluyor.

Ama ben böyle şeylere karşıyım.Sevgili olma olayına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...