Canım çoook yanıyor yorumlarınıza ihtiyacım var :(

Daha birgün öncesinde benden bir başkasıyla yapamıycagını mutlu olamıycagını söyleyen insan dün sensizde mutlu olurum ben istemiyordumda ondan baskasıylada olurum dedi ve onun için yaptıgım herşeyi basıma kalktı hiç haketmediğim sözleri söyledi bende hep derdim dünde dedim sen kıymetimi bilmiyorsun bir baskası bilir bir baskasıylada mutlu olurum diye oda git bir baskasına o zaman diiyip hakaretler edip yukardaki söylediklerimi söyledi ayrıldık seviyorum herşeyine rağmen seviyorum sizce ben araryıp sormassam geri dönermi bana ve kıymetimi anlaması için napmalıyım ?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• götü kalkmış üstüne gitme iner bir süre sonra paşa paşa gelir geri...

0|0
    0|0
    • ben ararsa mesaj atarsa cevap veriymi sessizmi kalıyım ?

• ekledim.

• eğer eklemek istemezsende şöyle yap...şimdi durumu analiz etmek lazım iyice...geri gelince eğer sen ona kayıtsız şartsız aynı muameleyi yaparsan gider...haettiiği şekilde muamele yap...mesela o sana 5 kez aşkım derse sende 5 kez de...bu sayı 678 olursa yine gdier...bir insan ilişkide çaba gösterdik.e bağlanır...çaba göstermeden verirsen neden kalsın ki...fdemi yani...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tip erkeklerden hayır gelmez inanın. Zamanla acınız geçecek. Sizinle ilgilenenleri değerlendirin bence.

1|0
    1|0
    • pişman olması için napmalıyım bana dönsün yalvarsın diye ?

• hayır farklı şehirlerdeyiz biz. sanalada üyeliklerimiz yok tek telefon yani ortak arkadaşlarıımızda yok.

• Vallahi kızım sizinkisi nasıl 1 aşk anlamadım. Bu durumda yapacağın pek 1 şey yok sanki. Biraz bekle bakalım..

• Gitmişse dönebilir ama tekrar gider bir kere gitmiş hep gidecektir

0|0
    1|0
    • kıymetimi anlaması için napmalıyım ?

• oooooooofffffffff seviyorum be kardeşim 3 defa aynı soruyu tekrarladım bişey söyle napıyım pişman olup yalvarması için bana:(

• Sende başkasıyla çık

• Sana böyle davranan biriyle tekrar sevgili olursan, onun gözünde yedek sevgili konumunda olursun.Sana tavsiyem unutman...Unutmak için ne gerekiyorsa yap..Başka biriyle çıkmak hariç tabi...Eğer unutmak için başka biriyle çıkarsan daha fazla üzülecek ve karşındakinide üzeceksin..

Sevgilinle barışırsan en fazla 2 ay sonra tekrar ayrılırsın hemde daha çok acı çekerek...

0|0
    0|0
  • Aspirin al muhahaahhaahah

0|0
    1|0
    • neden dalga geçiyorsun...

• Sen seviyorum dedigin muddetce o asla geri dönmeyecek, ona zulmet , hakaret et, insanlar aşkta ezilmeyi sever ahahaha

• daha 3 gün önce evlilik konuşuyorduk,dün çiçek yollayan biriyle çıkıyor!

0|0
    0|0
    • ohaa :S

• anlattımya pişman olsun kendiliğinden geri dönsün istiyorum kıymetimi anlasın istiyorum napamlıyım dönermi acaba ?

• dönerde ne zaman bilmiyorum ama randıma vermez bu ilişki

Kızlar Ne Diyor 3

• olur oyle tartismalar.barisirsiniz.

1|0
    1|0
    • pişman olması kendiliğinden geri dönmesi yani kıymetimi anlaması için napayım ?

• sessizmi kalayım peki ?

• sessiz kal...darginligi icinden at..ama o aramadan bunu ona soyleme.

• canım sakın hiç aramıosn sen onu arayarak sorarak değer vererek çok şımarttn veee şimdi geri tepki yapacaksın artık hç bir şeklde sana ulaşamasın sus hç bişi söleme ne mesj at ne ara artık o zaten sana dönecek kesın dönecek ama hatasını asla kabul etme ömür boyu pişmanlk çeksn zor olcak ama eger affedersen gene aynısını yapcak ondan hayır yokmşu böle de hakkında da hayırlısını dile hayatına bak:)

0|0
    0|0
  • ya aynısını yasadım bu erkeler cok nankör sevmiyor seni sevse zaten gtimezdi ortada byuk birsebep olmasa bahane yaratmış yapacagın tek sey umursma diyecema ma bazınsında yarıyor baızında ters tepki yapıyor arama sorma yazma bakalım birmudet ama unut bence

0|0
    1|0
Yükleniyor...