Acaba hoşlanıyor mudur ?

Dün patronumun yani eniştemin doğum günüydü en yakın çocukluk arkadaşı bizimle birlikte çalışıyor ve çimen gözlü bir erkek kardeşi var çok samimi değiliz selam selam merhaba merhaba şeklinde.bir yer de oturup yemek yedikten sonra teyzem eniştem ile birlikte arkadaşının evine gittik oturmaya ve erkek kardeşi de oradaydı kapıdan içeriye girerken çizmelerini ( ayakkabılarını ) çıkartmana yardım edeyim mi diye sordu insan samimi olmadığı birine bunu sorar mı ? hoşlanıyor mudur ?

ya da samimi olmadığınız birinin ayakkabılarını çıkartmasına yardımcı olmak istediniz mi ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir prensibim var. Bu prensibime göre bir kız ve erkek sadece arkadaş olamaz. Her ne kadar insanlar bunu inkar etsede illaki sadece arkadaş olarak gördüğümüz karşı cinse karşı farklı duygular, hisler besliyoruzdur. Bu duygular çok fazla ve karışık olabiliyor. Senden biraz hoşlanıyor olabilir, çok hoşlanıyor olabilir, seni çok beğenmiş olabilir, seni çok seviyor olabilir, seni arzuluyor olabilir ve yüzlercesi. Elbette bunu anlaman çok zor. Ancak bunu iki medeni insan olarak sormayı neden düşünmüyorsun ? Mesela onunla buluşup açık açık konuşabilirsin. Bana karşı hissettiğin birşey var mı ? felan diye. Ben çok cana yakın biri olduğumdan hiç tanımadığım karşı cinsten birine karşı samimi olurum ve her defasında bu samimiyetimi arttırırım. Kimisinin hoşuna gider kimiside pek hoş karşılamaz. Bu arkadaşımızda cana yakın biri olduğundan seninle arandaki samimiyeti arttırmak istiyor. Bu samimiyetin artmasıyla sana çıkma teklifi edebilir. Ancak teklif edebilme ihtimalini düşünerek aylarca beklemeye lüzum yok. Sen ona karşı birşey hissediyorsan onun sana karşı neler hissettiğini sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ya öyle bir şey yok derse işte o zaman bir daha yüzüne bakamam şu an hiç değilse acaba diyebiliyorum ama o zaman bu umut hiç kalmayacak ve ben neden söyledim diye pişman olucam.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen bidahaki sefere duşa gir eğer üzerini çıkarmanada yardım ediyosa aşıktır etmiyos maldır

0|1
    0|0
  • hayır çizmelerini çıakrayım mı lafından bişey çıkmaz bence. misafir perverliginden söylemiş olabilir. Aynı ortamdaysanız yakınlaşmaya çalış, direk konuya girme, yaklşımını belli edecektir. Bacaklarına dokunmak içinde söylemiş olabilir. iyi bir fırsat olurdu hani:)))

0|0
    0|0
    • misafir perverliginden de olabilir. konuşurken fikirlerime değer veriyor yani yorum yapıyor güzel olur diyor doğruluyor vs yakınlaşmaya çalıştığım zaman heyecanlanıyorum elim ayağım titriyor :) bacaklarıma dokunmaya çalışmak istediğini düşünseydim yani nuri alço kılıklı biri olsaydı kafasını kırardım :)

• ilk zamanlar çok heyecanlanıyordum ama şimdi yavaş yavaş bu ortadan kalkıyor söylediğim zaman tabi ki yapıyor yardımcı oluyor o konuda sıkıntı yok ama işte diyorum ya belkide kibarlık olsun diye de sormuş olabilir anlayamıyorum hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu

• Bence hoşlanıyor ama yaşayan bir inasan olarak onun gözlerinin içine baktıgında ne görüyorsun. ben bir insanın gözünün içine baktım mı onun aklından ne geçtiğini söyleyemesemmde o anki ruh halini çözümleyebilirim. heycanlı mı sevinçli mi, sıkılmış mı, teredüt de mi, kızgın mı gibi temel duygular gözlerden okunur. gözlerine bakarak anlamaya çalış

• Senden kesinlikle hoşlanıyoe. Öyle anlıyorum ki senden ondan hoşlanıyorsun.Hadi bakalım.:))

0|0
    0|0
    • bu kadar zor mu peki bir erkek için duygularını anlatması

• 2 yıl oldu hala bir şey yok :) 2 yıldır bekliyorum

• Allah allah. Yaşlarınız kaç? 2 yıldan beri çocuk 1 eylemde bulunmadıysa bundan sonra da bulunmaz sanki. Seninle oynuyor sanırım.

• Bence icine nuri alco kacmis artik sana karsi ne hissediyosa daha fazla dayananamis garibim :)

0|0
    0|0
    • öyle biri değil ya ve öyle bir durum olamaz çünkü tanıdık

• Hoslaniyo iste apacik yakinlasmak istiyo.esas onemli olan sen hissediyosun ona karsi ?

• yani gördüğüm zaman heyecanlanıyorum tabi ki ama böyle bir şey oldu diye umutlanmak istemiyorum ;)

• bence seni düşünmeden 1 dakikası geçmiyor

0|0
    0|0

• bence hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • insanlık etmiş anlam çıkarılacak bir durum değil bence. :)

0|0
    0|0
    • öyle mi diyorsun bende cevap olarak hayır tabi ki dedim ama pişman oldum keşke tamam deseydim :)

• şu bacaklarına dokunmak için yorumlarına da çok güldüm ya bu kadar ilkel düşünemez bir insan :D

• erkekler işte hemen nuri alçoya bağlıyorlar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Zorlanmis ola bilirsin ve iyi niyetlilikte ola bilir

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum o yüzden umutlanmak istemiyorum ama iyi niyetli bile olsa çok samimi değiliz eski erkek arkadaşım bile bunu sölememişti bana :)

• Benim esimimde aklina gelirmi bilmiyorum :-) sen gereken mesafeyi kor gerisini önemseme

Yükleniyor...