Hepimiz bir kahramana ihtiyaç duyarız.

Hemen hepimiz bizi içinde bulunduğumuz karmaşadan ya da sıradanlıktan kurtaracak bir kahramanı bekleriz.Kimimiz Beyaz atlı prensini kimimiz kalbine dokunacak bir peri kızını.Bazılarımız dualara sığınır bazıları sözlere.Ama en çok kendi tırnaklarını parçalama pahasına önünde duran engeli tek başına aşmaya çalışanlara özeniriz.Sorum şu neden hepimiz bir kurtarıcı bekleriz neden kurtaran olmayı hiç denemeyiz?Bizi zayıf kılan bu mu yoksa?Sizin beklediğiniz kahramanınız kim belkide hiç gelmeyecek kurtarıcınız kim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim doğuştan bir kahramanım var zaten 2.ye gerek bile yok gelse de olur gelmese de :) benim en büyük kahramanım, babammm :)

0|2
    0|0
  • o eskidenmiş, artık herkes kendini hikayenin kahramanı sanıyor

0|2
    0|0
    • İlk ölen adam olmaya da hazırım ben sadece bir kereliğine olsun özgür ve güçlü hissetmek isterdim tıpkı kurtlar gibi.ama haklısın çoğumuzun hikayesinde ana karakter biz değiliz :)

• benim kahramanım var ki zaten '' BABAM' <333

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben kahraman olmayı seçenlerdenim ;) konu güzel 5 yıldız ;)

0|1
    0|0
  • bi kahraman bekledim fakat gelmeyince şunu anladım bir kahramana ihtiyacımız olduğu doğru , ama bu kişi dışardan gelen birimi olcak onu bekliycekmisin? yoksa kahramamnın sen mi olucaksın? 2.ci seçenek daha mantıklı geldi

0|1
    0|0
  • Kimseye ihtiyacım yok, Genelde ben insanlara destek olur,ayakta durmalarını sağlarım Görmüş geçirmiş derler ya o benim işte.

0|1
    0|0
  • --- Düt düt düdüüüt. Destuuur, Tanrıkut Mete Han geliyooorr.

Çekilin evladım ayak üstünden... Kiok atımı tut evladım... Hıg hıg ıhıfım... Tamam indim, götür atı...

Öhö öhöm... Ben ki Teoman oğlu Mete Han. Ben ki Gök-Tengri'nin yer yüzündeki gölgesi. Ben ki 30 Türk boyunu birleştirmiş. Ben ki Yüeçileri, Tunguzlart, Mançuları Türk budununa katmış. Ben ki Çin'i vergiye bağlamış. Ben ki Ötüken'in, Sibirya'nın, Ural'ın, Amuderya'nın, Siriderya'nın hakanı. Ben ki acunun en büyük ordusunun başkomutanı. Ben ki milletimin kurtarıcısı kahraman Mete Han'ım.

Benden iyi kahraman mı olurmuş? Kim bunu demeye cüret eder, o zaman zehirli okumun gazabına maruz kalır!

0|0
    0|0
  • Aslında Iron Man benim.

0|0
    0|1
  • Herzaman uyusmaya muhtacizda ondan

0|1
    0|0
  • soruda bende bahsetmişsin teşekkürler abi

ben hep kendimin kurtarıcısı oldum

0|1
    0|0