İstemedıgınız bır ınsanı nasıl reddedersınız?

Direk hayır mı dersınız ? Ya da kırılmaması ıcın ne dersınız?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal bir ilişki babında ise:

- " Beni yeterince tanımıyorsun, görünüşüme veya davranışlarıma karşı hoşlantın olabilir, ancak farklı zihniyetlerdeyiz, sağlıklı veya düzgün bir ilişki yürütebileceğimiz kanısında değilim. Hayattan çok farklı beklentilerimiz var ! " derim genelde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır demem, diyemem. Yapım değil. Ama belki vaktim yok diyebilirim. Tabi ki bu çok büyük bir yalan olur.

Yok yok, hayır diyemem ben :).

0|0
    0|0
  • Bir insanın özgüvenini kırmak en korktuğum şeydir, o yüzden en uygun dilde red ederim. Kırmadan incitmeden üzgünüm senle aynı duyguları paylaşmıyorum de

1|2
    0|0
  • Güzel bir dille bu işin oluru yok derim.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir kimi insana direkt hayır demen gerekebilir...kimi insanada direkt diyemessin dolaylı yollardan kalbini kırmadan olumlu olmayan cevap vermen gerekebilir.

0|0
    0|0
  • hissettirmeden uzaklaşmak en iyisi eğer geri dönmek istersen en azından dönmek için bir aralık bırakmış olursun

0|0
    0|0
  • Sittir git derim anlar o.

0|1
    0|0
  • Direk hayır derim , üstüne kelime çıkmaz zaten :)

0|0
    0|0
  • Bu kimin olduğuna bağlaı ... Sokakta gördüğüm veya rast geldiğim biri mi yoksa yıllarca aynı sırayı paylaştığım birimi ..

0|0
    0|0
  • Kırmam yaw, yazıktır.

0|1
    0|0
  • Sessiz kalmak en büyük cevaptır bu konuda . Daha iyisi olamaz

0|0
    0|0
  • ya bir git ya

0|0
    0|0
  • İlişki olarak diyosan kırmamaya çalışırım ben seni kardeş gibi görüyorum ben başkasını seviyorum falan derim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...