Karakterinizin araba mezarlığındaki hurdalara döndüğünü hissettiniz mi hiç?

dünyanın ortadan ikiye ayrıldığını düşünün gürültü , kaos , kirlilik yarattığı travmayı (: olmaz bu dediğiniz şey olmuş olsun.. tüm dengenizin altüst olduğunu((:

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün. İçinde bulunduğumuz dönemin son derece bayağı olduğunu düşünüyorum. Bize pompalanan saçmalıkları tüketen, araştırmayan, düşünmeyen, ruhunu beslemeyen robotlara dönüştük. Benciliz, ruhsuzuz ve karaktersiziz. Ahmaklıkla güdülen koyunlarız.

İnsanlıktan uzaklaştığımızı düşünüyorum. Kötü hisleri bile yaşamak insan olduğumu hatırlatıyor. İçinde bulunduğumuz bu dengesizliği aşmak için bazı önemli eserlere güveniyorum. Örneğin klasikleri okuyorum, değerli yapıtları hatırlıyorum. Sanatsal değeri olan filmleri izliyorum. Ruhuma ulaşan müzikleri dinliyorum. Yeterli mi ? kenarından bile geçmez. Fakat acıma, içinde bulunduğum duruma bir damla bile olsa deva oluyor.

Dövüş ustası olanlar öfkelenmezler. Kazanma ustası olanlar korkmazlar. Akıllılar dövüşmeden kazanır, cahiller kazanmak için dövüşürler.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Düşünen bir varlık olmak çok kötü, içgüdülerinden temellerinden ihtiyaçların belirlenmesinden uzaklaşmış, yoz aklının yüzde 90ı piçliğe çalışan zeki yaşam formu. Mk negzel katil balina olsaydım, onlarda üzülüyor seviniyor eğleniyor mk. Ne vardı ya la? Olduğun gibi yaşa, bişeye inanmak zorunda da değilsin, bişeyi anlamak,ille de kimyasını çözmek zorunda da değilsin. Hop en kalite deniz ürünleri. mis mis.

1|0
    0|0
  • Hayır daha o kadar yıkılmadık

1|0
    0|0
  • benzetme baya guzeldı Tebrik ederin Zoran..

en son dengemı kaybettıgımde Az daha ölyordum.. onun ıcın mumkunse tas taş ustunde kalmasın varsın yokolsun...

1|0
    0|0
    • nasıl toparladın kendini

• birazda zaman diyelim (:

• Kesinlikle.. zamanla alışıyor insan.. ; )

• Ne içtin sen gene

1|0
    0|0
  • ALLAH can sağlığı versin :)

1|0
    0|0
  • hurdalıktaki o araçaları geri dönüşüm için,ezen makine olmak isterdim...

1|0
    0|1
  • betonlaştı v tarihi eserlerin yerini çarpık yapılaşma aldı..

1|0
    0|0
  • dussekte kalkarız eskıde olsak mercedesız bız hala gıderız

1|0
    0|0
  • Ötv çıkmayana kadar satmazdım karakterimi.

1|0
    0|0
  • Hayır düşünmedim

1|0
    0|0
  • yaw sen manyaksın yaa..:D piskopattttt

1|0
    0|0
  • arabanın hurdası bile ruhumu çoşturmaya yetiyor... :)

1|0
    0|0
  • karakterımın degıl de; duygularımın sık sık bu halı aldıgını bılıyorum...

1|0
    0|0
  • benim karakterim hep 2014 model gıcır gıcır mercedes gibi bir kere

not: sılagım sılagsın sılag

1|0
    0|0
  • kendimi şarjı azaldığı için ikide bir öten cep telefonu gibi hissediyorum :((

0|0
    0|0
  • evet kötü bişey

1|0
    0|0
  • o arabalarda sonuçta eski halini alıyor zamanla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet bundan tan 2 yıl önceydi...ne yerin üstündeydim ne de yerin altında...

insanın kendini toparlaması çok zaman alıyor ve hiçbir zaman da eskisi gibi olmuyor...

1|0
    0|0
    • ben çok dengesizleştim 1.5 yıldır . hayatıma devam edip eğlensemde, enerjimi düşürmesem de , aldığım kararlar umurumda bile olmuyor.. bunun benim için çok tehlikeli bir hal almaya başladığını düşünmeye başladım.

• neden ki...yani en azından ilaç desteği al...

• Evet düşündüm.

Hoş değil.

1|2
    1|4
  • evet düşündüm olmasın ya yok olmasın öyle;(

1|0
    0|0
  • mamak çöplüğüne uygun gazımdan elektrik üretecekler de ben izin vermiyorum

1|0
    0|0
  • ayyy Allah korusun

1|0