Sizce neden susuyor ?

Herkezin fikirlerine ihtiyacım var lütfen gelin

arkadaşlar sevgilimden ben istememiştim ama tartışarak ayrıldık sonra 3 ay sonra cevapsız cagrı atmış özelden tabi numaram bitek onda oldugu için anladım onun oldugunu sonra bir ay gecti ses etmedim sonra mesaj attım nasılsın nasıl gidiyor diye hiç cevap yazmadı 2. gün tekrar yazdım özelden cagrı atmısın o yüzden bende merak ettim mesaj yazdım diye diyorum bak istemiyorsan 1 mesajla söyle konuşmak istemiyorum diye anlıyım veya sevgilim var de anlıyım hiç yazmıyım diyorum susuyor sizce bir bayan neden böyle bişey yapar "bu arada her konuda gerçekten mükemmel biriyim :D" yani benden bir kızın vazgeçmesi cok zor gerçekten ona 5 gömlek fazlayım ama seviyorum ayrı memleketlerdeyiz ama nişan dese yapıcam ona o derece ama susuyor mesaj hakkı olmuyor genelde ama başkasının telinden yazar gene yazar sizce neden susuyor ne desem susuyor ama mesajlarımı okuyor ne yapsam konuşturamıyorum ama gizlidende çagrı bıraktı ?

Güncellemeler:
bu arada ben erkegim o bayan

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi kız sana kızmış belli başka bir numaradan arasan ya da uzun seni özledimli mesaj atsan olmadı ev adresini biliyorsan hediye ya da çiçek yollayıp bir jest yapsan nasıl olur

0|0
    0|0
    • şimdi normal numaramla aramayı deniyim ve sadece bikeremi arıyım ? açmazsa başka bir gün başka numaradanmı arıyım sizce ve okadar süreden sonra ne diyim ?

• tamam çok soalsun çok teşekkürler

• Ne demek :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini mükemmel görüyorsun sevdiğin kız içinde 5 gömlek fazlayım diyorsun sen bu kızı sevdiğine eminmisin arkadaşım ayrıca kıza bu söylediklerini hissettirdiysen senden kaçmıştır ve istemiyordur 1 bayan sevdiğiyle kavga etmişse bile aşıksa bir çağrıda hemen döner dönmüyorsada bitmiştir bu arada ee sen diyorsun ona göre fazla mükemmelsin belkide ondan bitmiştir

0|0
    0|0
    • 20 kere çalsa açmıyor cevap vermiyor 3 ay geçti gizliden cagrı attı ama sizce amacı nedir dediginizde olabilir

• Onun numarasını arasana ? nedn mesaj atıyonki kesin sana kızmışta olabilir

0|0
    0|0
    • açmıcagına eminim yani 20 kere calsa açmaz ?

• ozaman seni unutmuş 100de 100

• ben erkegim o bayan eminmisiniz ? neden cagrı atar peki ?

• arasana konuşun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...