Sorunum ne büyüklerimle muhabbet edemiyorum !!

Nişanlımın ailesiyle ailesiyle hiç muhabbet edemiyorum. Teyzesiyle falan oturuyoruz ben çocuğuyla ilgileniyorum ya muhabbet kuramıyorum konuşacak birşey bulamıyorum. Nişanlımın amcaoğlunun nişanlısı falan gayet muhabbet kuruyor konuşuyor herkesle yaşımızda yakın 2yaş büyük. Ama bende tık yok nedendir ya içine kapanık değilim sadece genel olarak bütün büyüklere böyle.. Küçüklerimle iyiyim.. normalde herkes olgunsun yaşının kızı değilsin der ya bir iki tamam sonradan muhabbet bitiyor.. Kişilik sorunum mu var acaba aklıma geldi şimdi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kişilik sorunun falan yok gayet normal, herkes herkesle deli dehşet sohbet edecek diye bir şey yok. Ağırbaşlısın efendisin işte, sana soru sorarlarsa kibarca yanıtladığın sürece ve büyüklerine laf çakmadığın sürece bence nişanlın da dert etmez. İlerleyen dönemlerde hal hatır sorucu ve onların hoşuna gidecek ayrıntı sorular sorman yeterli olur örneğin sizin ufaklık 3'e mi geçmişti, kızınızın keyfi nasıl gibi biraz daha ayrıntılı hal hatır soruları sorman yeterli olur. Yoksa herkesle yüz göz olmamak suç değil kişilik sorunu değil. Dert etme

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kurmadanda olur...bu seni rahatsız etmiş...sen gerçekten seven ve sevilmeye layık bir insansın..helal olsun...

1|0
    0|0
  • Çocuğuyla ilgilenmen daha makbul.

0|0
    0|1
  • ilgini çekmıyolar demekkı ılgını cekse kurarsın bayıyo senı o sohbetler sanırım

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi bazen bazıları göze girmek için çaba sarfederler.Sanırım, nişanlınızın kuzeninin nişanlısıda bu kategoriye girenlerden. Boşverin, her muhabbete dahil olmak zorunda değilsiniz. Teyzesinin çocuğuyla ilgilenmeniz güzel fakat fazlada abartmayın.Muhabbet etmeseniz dahi bir iki birşeye dahil olmaya çalışın ki sizi şimdiden dışlamasınlar.Çünkü olgun olmanın avantajları olduğu kadar dezavantajlarınında olduğunu bilmeniz gerekiyor.

2|1
    0|0
  • Bnde akrabalarla cok konusmam

0|0
    0|0
  • bu durumdan bende cok korkuyorum konu bulamazsak öyle oturur kalirsak soguk mu sanarlar acaba diye :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...