Beni sadece siz aydınlatabilirsiniz ks erkekleri

biriyle cıktınız herseyi yasadınız cok güzel gidiyodu ama birden felaket bişey oldu ve birdaha yanyana gelmeniz bile imkansız oldu

yani o kızla artık olamazsınız eee nasılsa alacagınızıda aldınız bir cıkarınızda kalmadı aşırı zenginsiniz cok yakısıklısınız cevrenizde cok kız var ama neden hala o kızı arayıp sevdiğinizi söyleyip yalvarırsınız?

sevdiğiniz içinmi yoksa biraz daha kullanmak içinmi?

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• senı tekrar kullanmak ıcın neden yalvarsın sevıyodur senı ama o buyuk felaket nedır buda onemlı yanı senın yaptıgın bır kotulukse ıntıkam pesınde de olabılır yanı daha cok erkekler aldatıldıklarında ıntıkam almak ısterler boyle bı durum yoksa sevıyordur senı o yuzden ıstıyodur tekrar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevgi ya da aşktır diyoruz buna. Yalvarıyorsa erkek , onun sevgisi sığmaz kendi yüreğinden başka yere.

1|0
    0|0
    • sevdiğini nasıl anlarım peki cünkü artık inanmıyorum cok kötü seyler yasadık inancım kalmadı yalvarması aglaması yetmiyo inanmam için

• O zaman yapacak birşey yok . Bazen sevgi de yetmez bişeyler için. Olmuyorsa olmuyordur . Zorlayıp ileride çoluk çocuk sahibiyken ayrılmak daha da vahim bir durum olabilir çünkü

• Sevdiğim içindir büyük ihtimal yoksa herşeye sahipsem neden başkaları varken ona gideyim saçma olur tabi mükemmel değilse ;)

1|0
    0|0
  • sadece alışkanlık bu yoksa ne kullanmak nede sevmekle alakası yok. belli bir süre sonunda insan alışıyor ona ve bunu aşk sanıyor ama bu aşk değil alışkanlık sadece.

0|0
    1|0
    • alışkanlık derecesinde oldugunu sanmıyorum cünkü 4 ay cıktık

• 4 ayda alışanlarda olur sen kafanı yorma

• felaket ney?çocuk fakirken birden zenginleşti...seni paran için mi kullanıyodu?---para insanları değiştirir derler...ama çocuk çok menfaatçiyse sen haklısın..hee seni gerçekten sevdiği için çıkıyoda sen çocuğa üçkağıtçı damgası vuruyosan ...orda duracaksın..belkide aşkı için yalvarıyodur...ama beni üçkağıtçı olarak gören bir kızla zaten çıkmazdım..

0|0
    0|0
    • üçkagıtcılık ne alaka? kendisi zaten zengindi

• felekati açıklamamışsın..sorunun çok üstü kapalı..bişe diyemicem..

• ne kullanması ya siz erkekleri ne sanıyosunuz yaşanan herşey beraber yaşanmıştır zorla yapmadı bişey o zaman kullanmış olmaz hem kullanmaya meraklı olsa başka kızlarınd tadına bakmak ister seviyo seni işte

0|0
    0|0
  • Kullanmak icindir o erkek sicmistir zengin ve yakisikliysa o duygu kalmamistir .s

0|0
    0|0
  • alacağınızı aldınız ne demek ne ayıp ya..böle düşünmeyin Artık nolur ya

0|0
    0|0
  • bıraz daha kullanmak ıcın prezervatıf bıtene kadar ararım bende

0|0
    0|0
  • ta amaç kullanmak olsa çevremdekileri kullanırım eğer aşıksam ve seviyosam yalvarırım sadece

0|0
    0|0
  • guzelım

1.ben o kızı aramam bıten bıtmıstır

2.sen kafandan uydurp gayet guzel senaryo yazıyosun.

0|0
    0|0
  • sevdiği içindir heralde.

Belkide onun çevresindeki kızlardan farklıysan o yüzden seviyordur seni.

0|0
    0|0
    • sevdiğini nasıl anlarım peki cünkü artık inanmıyorum cok kötü seyler yasadık inancım kalmadı yalvarması aglaması yetmiyo inanmam için

• yaşadığınız şeyleri bilmediğim için yorum yapamam maalesef

• para vardiyon kullanmak için olsa parayla istedin şekle göre kız bulursun.. bence ya seviyor ya da üzülmesin diye arıyor..

0|0
    0|0
    • evet cok zengin tipte var ama bende ısrarcı davranıyo arıyo yalvarıyo dediğin gibi istediği dk benden cok daha güzel kızlar bulur 5 dkda kafam karıstı sevdiğine inanmıyorum cünkü cok kötü seyler yasadık aceba vijdanını rahatlatmak içinmi yapıyo anlamıyorum :(

• ben 22 o 28

• yaşın ondan küçük ondan etkileniyor belki ya en iyisini kendin bilirsin sana yakınlaşmasının ne oldunu..ama bu tars insanlar evlilik gözüyla bakmaz kendinize ezdirme

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyordur ya

0|0
    0|0

• tsk ederim deniycem tavsiyeni etkili bir yöntem

• Rica ederim.

• sevdiği içindir

0|0
    0|0
    • sevdiğini nasıl anlarım peki cünkü artık inanmıyorum cok kötü seyler yasadık inancım kalmadı yalvarması aglaması yetmiyo inanmam

• haklısın ama psikolojim alt üst oldu güvenim sıfır

• eğer güvenin yoksa o ilişkiden bişey olmaz boş ver gitsin. güvenmediğin biriyle devam etmek senin kendine güvenini de yok eder

Yükleniyor...