KS'nin boş gezen muhalefet üyeleri hakkinda ne düşünüyorsunuz ?

KS nın bu şaklabanları hakkında ne düşünüyorsunuz ? Hani şu dikkat çekmeye çalışan , genellikle ergen olupta büyük abla/abi taklidi yapan , insanların sorunlarını anlatığı soruların altına boş boş geyik yapan şaklabanlar var yaa , onlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Her sorunun altında muhakkak bir tane show yapan çıkıyor, o 18 yaş altı beyinlerin klasik replikleri ; roman yazaydın , bunu okuyanan saygılar v.s örnekler çoğaltılabilir de benim çok sık gördüğüm yorumlar bunlardı . Yani şimdi bu boş yorumu niye yapar bu ergen beyin çok merak ediyorum , hani zorla yorum mu yap diyor soru sahibi ? öyle bir durumda yok , madem soru dikkatini çekmiyor , ne diye boş boş yorum yapıyorsun ?! soru dikkatini çekmiyorsa , ya da sorunun içeriği sana uzun geldiyse yorum yapmaya hiç gerek yok , git başka sorularla ilgilen . Ama yok illa show yapacak , dikkat çekmeye çalışacak allaın asosyalı .

Yönetimin aslında bu şaklabanlara karşılık bir önlem alması gerektiğini düşünüyorum . İnsanların ciddi sorunları olabilir , danışıp fikir almak isteyebilirler ki bu çok normal , bu site sadece geyik yapalım diye yok .

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• sorunun cevabı soru başlıında gizli,boşgezenin boş kalfası olmaya görsünler:) sosyal ortamlarda kendini kanıtlayamış zavallıcıklar burayla avutuyorlar kendilerini,bunu uzmanlar bile acıkladı,sosyal hayatı olmayan insanlar sanal ortamda kendini kanıtlamaya çalışıyormuş,birbirlerinin üremeleri gbiler zaten,bir tanesinin kendine özel yorumu yoktur,sitede gördükleri yorumu kopyala yapştır yapıyorlar her sorunun altına. geyik yapacak beyinden bile yoksun zavallıcıklar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle bir siteye ulu orta ciddi soru yazanlara şaşırmak lazım.yazarsan dalga geçerler tabi yazma sende bidaha

0|2
    0|0
  • Bunlar hayatin gerçekleri yani, böyle palyaço insanlar hayatta her zaman karşimiza çikabiliyo. Yüz vermiyosun ya da rencide ediyosun (yani ben öyle yapiyorum) bidaha gelmiyolar. Ama sanal ortamda bu canlilari uzak tutamiyosun kendinden, sanal ortamin öyle bi' kötü yani var. Malesef herkes senin gibi olgun davranmiyo, gülüp eğlenmeyi seviyeli yapamiyo. E napicaz? Mecbur görmezden gelicez. Haddini bildirmeye kalksan hangi birine bildirceksin? Yada laftan anliycak mi bakalim?

Acini paylaşiyorum kelebek :(

0|0
    0|0
  • gizlenen üyelerden daha cesaretliler

diledikleri yorumları yapıyorlar :)

1|2
    5|0
  • Çok doğru söylemişsin. 5*.

0|0
    0|0
  • Farfrayla doldu ruhumun asilerini sakinleştiren müzik kutusu nerde play butonu basta çalsın !

0|0
    3|0
  • Gizlenen coşuyor arkadaş, ne malum seninde öyle olmadığın.Boş konuşuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Roman yazaydın adasdsfdas

0|0
    2|0
  • Şükran hırkamı getir

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 9

• realde kendını kanıtlayamamıs ezik takımı diyoruz biz onlara:D

1|0
    0|0
  • kesinliiikkle katılıyorum sana bu tarz boş boş sırf geyik için manasız laflar yazanlara ayar oluyorum burda insanlar birbirlerine danışmak bazı konuşarda yardım almak için soru yazıyor elalemin ergenleri boş boş yorum atıyor

2|0
    0|2
  • expere hediye verilirse böyle olur ..

1|0
    5|3
  • hayatları sadece sanal ortamdan ıbaret olan ınsanlar ıcın yapacak bırsey yok;) ıssız tayfası o takım

1|0
    0|0
  • ciddi düşünen gizlenince bana samimi gelmiyor .özellikle bu düşünceleri belki sende yapıyorsun aynısı kimsin bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Bence soru sorarken her cevaba zaten açık olmalısın.. İsteyen istediğini yazar,boşver..

0|0
    0|0
  • Engelle muhattap olma sinirlenmene değmez.

0|0
    0|0
  • Aslında iyi insanlarız :/

0|1
    2|0
  • Hiçbişey düşünmüyorum gereksiz kişiler :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...