Parfümlerden çok etkileniyor musunuz?

Ben şahsen güzel bir erkek parfümü oldu mu çıldırıyorum çarşıda falan sırf böyle insanları takip etmişliğim var boynuna atılıp o parfümü sıktığı boynunu öpücüklere boğasım geliyor resmen acaba erkekler de bu kadar çok etkileniyor mu kadın parfümlerinden merak ettim.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bizler de kadın parfümlerinden etkilenebiliyoruz. Benim de yakın bir geçmişte alışveriş yaptığım bir marketteki görevli bir kızın pafümünü koklamak için saçının dibine kadar sokulmuşluğum ve burnumu saçına hafifçe değdirip kokusunu teneffüs etmişliğim vardır. Kendi de farketmiş ve hoşuna gitmiş olmalı ki tebessüm etmişti :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 8.sınfta cafede bir kadın parfumu bni etkilmsti ssimdiunivversteye gctim ama onun kdar etkilyen prfum olmdı acaba prfmn adi ne dye dsunyom :p

0|0
    0|0
  • elbette etkılenır ınsan yeterkı bayıcı bı koku olmasın ben tatlı kokuları severım boyle sekerlı agır olsada tatlı olcak bayanlarda da oyle ınsanı kendınden gecırıyo ..

0|0
    0|0
  • merak.mp4

0|0
    0|0
  • ahmet abi hoş geldin

0|0
    0|0
    • sen de hoşgeldin vampir günlükleri izleyen ergen.

• Ben etkilenirim.

0|0
    0|0
  • ben kasıklarımada sıkarım acaba yine böyle kasıklarıma sarılıp öpücük konduran çıkarmı<3

0|0
    0|0
  • aynennnn bende çogu kez kızların boynuna yapışıp emmek istediğim olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum

0|0
    0|0
  • parfümün yanında giyim de cok onemli 2 si aynı anda olunca cıldırıyorum tabi fizikte önemli unsur

0|0
    0|0
  • tabiki mesela evde 40 tllık jagler parfümüm var öyle yani

sıkıcksa adam akıllı güzel bişi sıksın :P

0|0
    0|0
  • sazan.avi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet etkilenirim

0|0
    0|0
  • Erkek parfumleri ağır geliyo biz kadınların parfumleri daha hoş hıhh :D

0|0
    0|0
  • Vanılya kokulu parfümümü koklayıp duruyorum 2-3 gündür aklıma geldıkce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...