Dövüşe dönüşecek bir tartışma sonrasında ilk vuranmısınız

dövüşe dönüşecek bir tartışma sonrasında ilk vuranmısınız ilk hangi bölgeyi seçersiniz nerenizi kullanırsınız ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kavga başlarsa ilk tokat atarım. karşı taraf büyük ihtimal tırsıyor abartılı vurmaya gerek yok oda karşılık verirse yumruğa gider. baştan sonra çok gereksiz birşey kavga

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• muhtemelen ilk vuran olurum acaip sinirliyim burnuna kafa atardım :D bide o sirada o burnunu tutarken de karnına sağlam bir diz geçirirdim :D

0|0
    0|0
  • hayır ilk vuran olmam o noktaya gelecek tartışmam olacağını da sanmıyorum ya hani diyelim oldu;

kafa göz tokat tekme 15 saniyede nakavt hem cinsim için söylüyorum.gücümün yetemeyeceği kuvvette biri olursa da napalım dayağı yer geliriz

0|0
    0|0
  • otururken karşımda ki ayağa kalkmışsa ilk vuran olabilirim

0|0
    0|0
  • Malum bölgeye teklemeler atarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç bir kavga da ilk vuran olmadım, olmayı da düşünmüyorum. Pozisyon müsaitse ilk darbe kulak memesinin bitişiğine dirsek ya da aynı yere yumruk.

0|0
    0|0
  • Birkaç metrekarelik rahat hareket edecek alan varsa ilk birkaç vuruşu karşı taraf da yapsa benim için sorun olmaz :D

0|1
    0|0
  • karsımdaki deneyene kadar beklerim

0|0
    0|0
  • prensip olarak ilk 3 vuruş hakkını karşıya veriyorum

polis abiler o zaman kızmıyormuş

1|0
    0|0
  • uçan kafa atarım D:

0|1
    0|0
  • ılk vuran değilimdir ama hep vuran tarafımdır

0|0
    0|0
  • Vücud kafa vücud. Sistem budur. Surat adamı sersemletir. Vucuda olan vuruşlar kıvrandırır 2 dakika yerde

0|0
    0|0
  • Kafa el dirsek diz bunları kullanırım ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...