EGOM tavan yaptı siz ne düşünürdünüz?

Bugün yeni kız arkadaşlardan bir tanesi beni bir kızla tanıştırdı, kız bana ''Ünün buralara kadar geldi'' dedi, acayip iyi hissettim, normalde öyle pek tanınmış biri değilim ama iyiyimdir yani, çoğu konuda :)) Kız benimle flört etmek falan istemiş midir?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• olabilir ama öylesine de söylemiş olabiir belki de normal arkadas olmak istiyordur bilemezsin zaman gösterir

0|0
    0|0
    • Ondan değil zaten umrumda olmaz da, çok iyi hissettim ya :) Vay be gözlerim yaşarıcak bunca emeğin karşılığını alıyoruz :D

• evet basit de bir formülü var sen herkesi seversen herkes de seni seviyor menfaat ilişkileri içine hiç girmedim hayat boyunca belki de 3-5 sene içinde ölecek olduğumdan hayatın her anından zevk aldım hep, başka insanların asık suratla baktığı çoğu şey güldürebilir gülümsetebilir beni, yalnız başıma yürürken bile gökyüzüne bakarım ve derim ki vay be çoğu insan gün içinde bu güzelliği göremeyecek kadar meşgul, halinize şükredin, buraya yazdığım şey de çok ufak tefek bir şey ama beni mutlu etti :)

• senin adına sevindim.))

Kızlar Ne Diyor 4

• niye gizli sordun ki? tepkilerden mi korktun:)

0|0
    0|0
    • Biraz öyle oldu bizde zeki adamı sevmezler çünkü :)

• Ufacık şeylere de havalanmasanız keşke.

0|0
    0|0
    • Havalı bir tip değilim zaten de yeni tanıdığım bir insanın beni önceden bu kadar tanıması hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim sadece :)

• Ününün nedeni neymiş ki? Egoist insanlara da gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
    • Bunu diyince çok egoist gözükücem ama zekam esprilerim, yakışıklılığım :) Ama o öyle diyince çok ayrı iyi hissettim yani ilk kez tanıdığım bir insandan bunları duymak :)

• Arkadaş olarak ekliyorum o zaman büyük bir memnuniyetle :)

• Teşekkür ederim :)

• Tavan var , tavan var .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yani aynı şeyi bende yaşadım yakım zamanda hatta dün yaşadım ve bendede bir ego fırlaması oldu :) flört etmek istiyo olabilir tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...