Siz olsaydınız en yakın arkadaşınıza bunu söyler miydiniz?

Benim bir sorunum var. Bunu burda söylemek istemiyorum. Her neyse. Bunu sadece babam biliyor. Ve kimseye anlatmamam konusunda beni uyarıyor. Ve söz verdirtti bana kimseye anlatmıycam diye. Ama en yakın arkdaşımda o sorunum olduğundan şüpheleniyor ve sürekli bana o sorunumla ilgili soru soruyor. Ben senin en yakın arkadaşınım bunları bana anlatmalısın diyor. Sizce babama verdiğim sözü bozup anlatmalımıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• baban paylaşmamanı doğru buluyosa buyuk sözü dınlemek herzaman ıyıdır.vardır bir bildiği.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer kötü bir anıysa burdan yaz ama en yakın arkadaşına bile anlatma çunku yarın öbür gün ne olacağı belli değil gün ollur devran döner dostun düşmanın olur o sırrını kullanır bence en güzel dertleşme yeri burası yaz gizliden tabi illaki abuk sabuk cevaplar alıcaksın ama seni rahatlatacak cevaplar seni olumlu etkileyecek cevaplar da bulacaksın eğer anlatacağın şey sana karşı işlenen suç vs şey ise ozaman buradan mantıklı bulduğun cevaplarla yola çıkarsın ve birşeyleri düzeltirsin.

0|0
    0|0
  • Bence bize sorunu anlatarak işe başlayabilirsiniz nede olsa gizli olarak yazıyorsunuz, hem sorunun ne kadar ciddi olduğunu anlarız... :)

0|0
    0|0
  • paylaşabileceğin bir arkadaşının olması önemli .sorun nedir bilemem ama seni çok mutsuz ettiği ve aile içinde kalması gereken bir konu olduğu belli .

0|0
    0|0
  • anlatma sakın baba söylemişsse çok öenmlidir

0|0
    0|0
  • olayın ne olduğunu anlatırsan bizde sana bişeyler söyleriz. ama bu şekilde ben anlat desem ne anlatma desem ne gerçekci olurmu dersin.

0|0
    0|0
  • anlata dinleyelim sonuçta gizlisin :)

0|0
    0|0
  • söyleme sırrını dostuna o da söyler dostuna

sakın söyleme

0|0
    0|0
  • bence bizede anlat merakta bıraktın milleti

0|0
    0|0
  • anlat burda oylama yapalım bi

0|0
    0|0
  • Sakın böyle bir şey yapma sakın bak seni bir arkadaşın olarak uyarıyorum benim canım çok yandı dostum dediğimi kişi yüzünden sende aynı hatayı yapma.Aranızda ki en küçük sorunda rezil rüsva eder seni.

0|0
    0|0
  • Sır sırdır, kimseye anlatılmaz. Ayrıca bugün dost olan, yarın düşmanına dönüşebilir. Ona göre.

0|0
    0|0
  • yanlış anlamazsan bir kaç birşey sorucam babanla senin aranda özel birşeymi yani baban sana birşeymi yaptı? bakirelik falanmı sorunun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlatma. arkdaşına anlatırsın o gider başkasına anlatır ama sakın filancaya söyleme der. yani tek kişinin bildiği sır sır değildir babanla aranda kalsın arkdaşım

0|0
    0|0
  • Ay çok merak ettim. Cinsel kimlik ile mi ilgili sorun?

0|0
    0|0
  • Baban kimseye anlatma diye soz verdirtti..aklima kotu seyler gelio :(

0|0
    0|0
  • Sorunuma bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...