Kapat

Hayalınızde kı Erkek/ Kadın

Evet yavru kuzucuklarım Hayalınızdeki Erkek ya da Kadın nasıl olmali mesela dış görünüşu hareketleri bakimli bakımsız karakteri boyu. yetenekleri falan ışte ya :)))

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla artık hayal kurmaktan bıktım, gerçeğini arıyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Süper bir soru sormuşsun ya şimdi saçları kıvırcık ya da düz olucak siyah saçlı ama bembeyaz tenli olucak ne kadar beyaz olursa beni okadar kendine çeker bkz.Kristen Stewart :D gözleri benim için çok önemli demet evgarın gözlerinin aynısı olsun onun peşini bırakmam imkansız bide gozleri renkli olursa mavi olması benim için daha iyi süper olur hıı bide balık etli olması lazım esprili olması lazım beraber espri yaparak gülme krizine girebileceğim bir kız olması lazım ama yatakta bir o kadar soğuk ve sessiz olması beni daha memnun ederdi zeki,sıcakkanlı bir kız olması lazım bide heyecanlı değilde kendine guvenen bir kız olursa eger cidden boyle bir kiz varsa ki biliyorum var allahım o kızı benim karşıma çıkar baska hicbisey istemiyorum senden..

0|1
    0|0
  • 1. Balık etli olmalı yani birazcık göbekli kalçalı filan.

2. Asık suratlı olmamalı.

3. Akıllı olmalı.

4. Gözleri renkli olmamalı.

5. Gözlük kullanmamalı. (Güneş gözlüğünü kastetmiyorum)

6. Boyu benim boyumu geçmemeli.

7. Bana her şeyini güvenmeli ve her şeyini anlatmalı. (bende ona aynı şekilde)

8. Morali bozuk olduğu zamanlar direk bana koşmalı.

9. Maçla ilgisi olmamalı.

ve en önemlisi de

10. Beni en az benim kendini çok sevdiğim kadar çok sevmeli.

0|0
    0|0
  • vallahi beni anlasın ve benimle arasında uyum olsunda başka birşey istemiyorum en başta bu önemlii benim hoşlanacağım yanıma yakışan da biri olmasını isterim tabii

0|0
    0|0
  • 1,80 boyunda esmer 92-63-98 olan yalan söylemeyen dürüst sadık ahlaklı biri. Var mı böyle biri.?

0|0
    0|0
    • vardır a sen bulamıyorsun :) +1

• İlk 1 hafta evet ama sonra bakıyorum diğerlerinden farkı yok.

• doğru sen de haklısın

• böyle bir elf kadınıyla kısmetse evleneceğim..

link

0|0
    0|0
  • Adriana Lima ve Monica Belucci karışımı olabilir bla bla :)

0|0
    0|0
  • benim hayalimdeki kadın uysal ve medeni olmalı vizyonu gelişmiş olmalı

0|0
    0|0
  • Bir portföy oluşturmadım açıkçası. Gönlüm kimi severse en iyisi benim için o dur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1.75-84 kilo 70 olabilir yesil/kahve goz sarisin,siyah ama ben genelde siyah kahve rengini daha cok begeniyorum sakalsiz biraz killi olsun.. Cok degil bakimli yani temiz olsun ter kokmasin yakisikli olsun bu tip olarak ve karakter olarak : espirili yardim sever cok acik gozlu olmasin namazli abdestli ,modern ilgi isteyen biraz kiskanc ,guclu yakisikli diye cok begenmeyen posetif konuskan ,ve hem caliskan ama tip olarak rahat.. İns birgun oyle birisini bulurum elbette herkes in kusurlari var ama ben ona bakmam orterim :)

0|1
    0|0
  • efendi olsun tabi dış görünüş de önemli sevebileyim yeter ya illa şöyle olsun diye bir kriterim yok.

0|2
    0|0
  • çiğköfteci .

0|1
    0|0
  • hayallerime kar yağdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...