Hoşlandığınız kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Erkekler cevaplasııın

hoşlandığınız kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ve nasıl davranmasını istersiniz

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• benden hoşlandığını anlatacaak çaktırmadan dolaylı söylenen bir söz bile yeter. ama bilmemiz lazım. ilk çıktığım kız arkadaşlarıyla konusurken bağıra bağıra ben aliden hoşlanıyom demişti. e eşşek değilim ya anladım tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kız hoşlanıyorsa zaten belli eder bunu.. kaçamak bakışlar her fırsatta adını söylemesi fikirlerine katılması vs.. vs.. vs.. belli eder.. E erkek anlamıyorsa bunlara rağmen. O erkek değil maldır.. :)

1|0
    0|0
  • bakışları önemli .bana samimi ve yakın olmalı .hissettirmeli beni düşündüğünü .hiç başıma gelmedi gerçi .ama bole hissetmek isterdim .

1|0
    0|0
  • biraz daha fazla ilgilenirse yani çevremde oluşu,bakışları ikide bir bana soru sorması ya da muhabbet etmek istemeside diyebilirim falan felan yani

1|0
    0|0
  • konuşurken beni cok ciddiye almalı gülümsemeli beraberken cok mutlu oldugunu hissettirmeli bana başka insanlardan farklı ve başkasına davrandıgından farklı davranmalı

1|0
    0|0
  • Diyelim ki bunu sezdim ama ''Senden hoşlanıyorum '' demediği sürece emin olmam asla..! İnsanlar üç kağıtçı yahu. Aşkında ölse bir eziklik ya da rezil olma durumu yaşanacağı zaman satıveriyorlar..

1|0
    0|0
    • %100 katılıyorum.ama sen erkek olduğun için adımlar senden gelmelı o yuzden bazı güzellikleri de kacırıyo olabılırsın.her kız senden hoslanıyorum dıyemez

• Adım atıcak durumda olmadığım için benlik sorun yok. Belki çoğu erkek böyledir. Hangi görüyodur ama yapacak bir şey yok. Ne kadar güzel olursa olsun.

• yanıma gelsn biz kahin miyz :)

2|0
    0|0
  • Anlatmam çok uzun sürer..hem zaten söylemem..( belki 50 soruya cevaben yazmışımdır)

0|0
    0|0
  • Sicak davranmali yakin olmali ama karsilik goremezse israr etmemeli :-)

1|0
    0|0
  • ilgi gösteriyor,mesaj atıyor

1|0
    0|0
  • Benim için verdiği emekten anlarım

1|0
    0|0
  • kulak mememi öpsün

0|0
    0|0
  • tirip atıyorsa bilki hoşlanıyor senden:):)

1|0
    0|0
    • hergün trib atıyo sonra özür diliyo :D

• he he bide çok gülerler ah ah çok geçti başımızdan :):)

• Beni seviyor ama arkadaş olarak benden hoşlanması için dünyaları verebilirdim, aradığım zaman kapatamıyorum bile telefonu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...