Beşiktaş fenerbahçe maçını kim kazanır gelecek haftalarda ?

beşiktaş kazanır bence skor vermeye gerek yok beşiktaş ligin en çok koşan takımı ve geneli genç

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• henüz skor vermek için erken olsa da Beşiktaş ın yeneceğini düşünüyorum

1|1
    0|1
    • almida her sene fenere koyuyor ahahaha :)) +1

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenerbahçenin gücü anca küçük takımlara yeter sezon başında Arsenal ve Galatasaray Feneri sahadan silmişti Beşiktaş büyük ihtimalle yener

1|0
    1|3
    • kendi takımınız sonuncu diye fenerbahçe'ye bulaşıyorsunuz fb - gs maçında görcez kim büyük takım ...

• yuh:D oğlum gs şampiyon olduğunda Fenerbahçeyi yenebildimiki? beşiktaşı? burak kendini atmsaydı onu da yenmeyecekti:D baktı gs olamıyor bj kolsun bari diyorsun:D büyük takım arsenalı yenip akhisara ynilmek demekmi madridden 6 gol yemek demek mi:D:D

• Fenerbahçe kazanır. Beşiktaşınki geçici.

1|1
    1|2
  • BJK kazanır

1|0
    0|1
  • Umarım beşiktaş kazanır...( Galatasaraylıyım )

1|1
    0|1
  • beşiktaş her sene yeniyor feneri dersen ayıp etmiş olursun iki takımın birbiriyle oynadığı 334 maçın 126 sını fenerbahçe 122 sini beşiktaş kazanmış 86 sı berabere bitmiş.

yinede dostluk kazansın iyi oynayan kazansın 30. hafta şampiyonluğa en yakın hangisiyse o kazansın

0|0
    0|1
  • daha 2 ay var yahu fenerın daha once gs derbısı var.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş yener

0|0
    0|0
  • beşiktaş fenerbahçe maçına daha 2 ay var arkadaşım, niye bu kadar erkenden başlık açıyorsun

0|0
    0|1
    • her sene beşiktaş yeniyor bu senede yener mi acaba diye sormak istedik

• o maça so 1 hafta kalsın o zaman konuşuruz

• Fenerbahçede En Çok Pas En Çok Şut atan takımı

1|0
    0|1
  • ya ben beşiktaşıma çok güveniyodum gs maçı sonrası sarsıldım

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'k ulan

0|0
    0|0
  • 0-0. Başlar.

0|0
    0|2
  • o zamana daha çok var yani o haftaya gelene kadar takımların form durumu cezalılar sakatlar da maçın durumuna etki edebilir ama tabi her şeyden önce bu bir derbi derbilerin ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...