Yolda yürürken karşınıza ilkokul öğretmeniniz çıkarsa ne yaparsınız?

Yolda yürürken karşınıza ilkokul öğretmeniniz çıkarsa naparsınız Selamlaşırım hatırlatmaya çalışırdım kendimi :D bir çay pastane felan olmadı yemek yemesini isterdim vakti yoksa bir ara görüşmeyi isterdim

• Selamlaşırım Halini hatırını sorarım
    33% (2)50% (6)44% (8)Oy Ver
  • Görmezden gelirim çaktırmadan sıvışırım
    17% (1)17% (2)17% (3)Oy Ver
  • Öğretmenim olmadı benim hiç
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ellerinden öperim
    17% (1)17% (2)17% (3)Oy Ver
  • Diğer Belirtiniz
    33% (2)16% (2)22% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardır hayalini kurduğum bir şey bu. Hatta eldeki imkanlarla çok aradım ama bulamadım. Belki de rahmetli olmuştur :(

Bu dünyada karşılaşabileceğiniz en mükemmel insan. Adını da yazayım da belki bir gören duyan bilen vardır. Gülen Sipahi hocam gerçek bir melekti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ayyyy tabikide hemen koşar sarılır ellerinden öperdim hemen birşeyler içmeye davet ederdim ya da işi varsa illa ayak üstü sohbet ederdim numarasını alırdım başka zaman arar buluşurdum :) canım öğretmenim yaaaa herkes bir yana sıtkı hocam bir yana asla unutmam onu :)

0|1
    0|0
  • Görmezden gelirim kim konuşacak ya :S

0|1
    0|0
  • geçen karşılaştım görünce gülümsedim baktı şöyle tanıttım kendimi ailecek görüşüyorduk eskiden eşinin numarasını verdi bende ziyaretine gittim :D

0|1
    0|0
  • Ellerinden öperdim; sarılırdım. Ağlardım biraz. Çünkü gördüğümde genelde bunlar oluyor.

1|0
    0|0
  • bir kaç kez karşılaştım görmezden geldim

0|1
    0|0
  • tanıyabilirsem selam verir hatrını sorarım tabiki

gerçi benim 5 tane ilkokul öğretmenim var hangisinden bahsediyoduk :p

0|1
    0|0
  • her bayram,kandilde mesaj atarım.o da arar sağolsun:)

karşılaşınca konuşuruz az.sonra oğlundan bahseder,babama selam söyler:)

0|1
    0|0
  • karşılıklı apartmanlarda oturuyorz ve ne zmn görsem tanımamazlıktn gelyrm :D

0|1
    0|0
  • Ylda değil ama 2 yıl önce ingılızce krusnda ilkokul 1.sınıf öğretmneımle karışaltım

zor tandıım zaten çok şaşırdım 2yıl boyunca beraber eğitım aldık orada ilginçdi :D

0|1
    0|0
  • Görmezden gelirim

0|1
    0|0
  • halen görüşüyorum

0|1
    0|0
  • agzından burnundan olur

0|1
    0|0
  • Hatırlamam ki :))

0|0
    0|0
  • halen görüşüyorum

0|1
    0|0
  • 5-6 ay once karsılastım, 5-10 dk sohbet ettık. nerde okuyorsun ne yapıyorsun falan dıye.

0|1
    0|0
  • parmak atardım ona.yok ya bayan olduğu için yapmazdım bunu.tanımamızlıktan gelirdim

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• diger: hakkin rahmetine kavusmus bizimkisi

ama onceden ciksaydida her halde elini oper halini hatrini sorardim.. 100 soruluk test de yalnis cevabin kadar eline vururdu doverdi felan ama iste ilk okul ogretmeni naparsin atsan atilmiyor satsan satilmiyor

1|1
    0|0
  • ellerine sarılır öperim her sene ziyarete gidiyorum hala ama çok yaşlandı zavallı kadın 2 çocuğuda öldü maalesef , bizleri çocukları gibi görür.

1|1
    0|0
  • Tanıyamamki

0|1
    0|0
  • yemeğe götürürüm otururuz 1-2 saat konuşuruz. doğru düzgün konuşacak biri yok zaten.

0|1
    0|0
  • ben orta okul öğretmenimi gördüm bir alışveriş merkesinde nereye saklanacağnı şaşırdı kadıncağız bende gitmeye niyetli değildin yanına :D

0|1
    0|0
  • Ondan nefret ediyorum beni ufakken hep döverdi hatta bizi ayırmıştı bu calıskanlar tembeller diye tahtada sordugunu yapamayınca döverdi şerefsiz !

0|1
    0|0
  • Selamlaşırım Halini hatırını sorarım

0|1
    0|0
  • Tanımaz da beni simdi o yolda gorse

0|0
    0|0
  • hiç birini hatırlamıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...