Kızlar sizin amacınız ne anlamıyorum

bu nasıl işse kızlar kendi gerçek yüzünü gösteren erkekleri değilde gösteriş için saçını başını yaptırmış kendini kibar ve sahte yüzlü erkeklere gönül koyuyorlar veya tekliflerini kabul ediyorlar yani sahici erkekleri değil de sahteci erkekleri kabul etmenizin nedeni ne?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• gerçek yüzden kasıt bakımsızlık mı yoksa kalp mi ?

0|0
    0|0
    • aslında her ikiside

• ama bence gösterişli olan genelde değerli görünür fakat aslında değersiz ve kötü olandır ve araba hastalarının bununla ilgili bir sözü bile var kabortada makyaj varsa altında ya vuruk(kusur) vardır ya çizik

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim kendin olda ne olursan ol başka bir şey demem boşver onlarıı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakımlı olana mı paspal dolaşana mı bakarsın?

0|0
    0|0
    • ozaman şöyle düşün iki tane karpuz var birinin dışı güzel içi kabak gibi diğerinin dışı kötü içi kıpkırmızı ve çok güzel hangisini yersin?

• kananlara ne demeli peki

• Her koyun kendi bacağından asılır

• Malız bız kesınlıkle

0|1
    0|0
    • genelci konuşma ama genelde var bu sorun ama sebebini anlayamadım göz göre göre ölüme gitmek gibi bişey geliyor bana

• Yoo cıddıyım gerçekten malız bız

• böyle düşünüyosun madem uyan ve kendine gel

• onlar daha havalı daha cazip geliyor cünkü . eger se dediğin gibi o erkeklerden değilsen daha uzun süreli ve mutlu ilişkiler yasarsın bosver diğerlerini ben bie bazen kendimi anlamıyorum :D

0|0
    0|0
    • ama bu kişiler bu işin sonunu hiç düşünmüyormu acaba

• yapan varsa basıt dusunen basıt kızdır

0|1
    0|0
    • sonuç anlaşmazlık ve ayrılık

• aynen oyle ılıskıden ne beklersın yanı

• işte bu gibi kızlar yüzünden benim gibi erkekler kolay kolay sevgili bulamıyor

• aklıma çocuklar duymasındaki haluk ve selami geldi.haluk gibi bir öküzü kim ister ya

0|0
    1|1
    • sen soruyu yanlış anlamuşsın galiba şöyle düşün iki tane haluk var ama biri kendini selami gibi gösteriyor ve kızlarda kendi selami gibi gösteren haluka aşık olması

• iyi yapıyorlar.biraz ilgi,şefkat,iki güzel laf duymak ister insan

• bazı şeyler dıştan güzel gözüküp cazip gelebilir ama önemli olan içidir

Erkekler Ne Diyor 1

• kendileri de aynılar çünkü. onlar dünyadaki dengenin düzenin bir parçası sen arkana yaslan ve etrafı izleyerek keyfine bak . su çamurlu doğruyu bulmak zor ama hepsi en son dibe batacak. batmayan senindir.

0|0
    0|0
    • ben o batmayanı bulana kadar ya ben ölür giderim ya da pes edip batanlardan biri olmasada askıda kalanlardan birini alırım gibi geliyor bana

Yükleniyor...