En yakın kız arkadaşş...

En yakın en sevdiğim kız arkadaşımın 20. doğum günüü. Çok süprizli bir şey yapma istiyorum ama ne yapmalıyız sizce ?

Şaşırsın istiyorum çok sevinsiiin. Sadece İkimiz Kutluycaz.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bulabilirsen sıvı fosfor al etrafa serp, pasta kesmek için lambayı sondurdugunde yıldızlı bir geceye dönüşsün oda. Muzigi unutma sakın en sevdiği şarkıyı cal o esnada ve kendi ellerinde yedirdi pastasını ama çatal kullanma iki tane uçan fener al ve iki kağıtlara kalemi de hazır tut dileklerinizi yazıp gökyüzüne bırakırsınız bilmem beğendin mi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tanesi 50 kuruşluk jelibonlardan al, 50 tane, 25 tl ye geliyor hepsi, bir kutuya doldur ve ver. Ben bir kaç tane arkadaşa yapmıştım, hayatlarında aldıkları en güzel hediye olduğunu söylemişlerdi... ;)

1|0
    0|0
  • sadece ikiniz kutlayacaksanız ve çoook sevinsin istiyorsan onu ve varsa sevgilisini güzel bir mekanda yer ayırtarak ikisini başbaşa bırakıp ve masada bir not iyiki doğdun canım arkadaşım yazısıyla ona bir gül bırakabilirsin zaten organizasyon başlı başına mükemmelde güle dekor olur diye düşünüyorum. Nasiii

0|0
    1|0
  • Balonlar, çiçekler, boncuklar, kalpler, mumlar, çikolata ve şekerler... Gerisini sen düşün...

0|0
    0|0
  • sanırım lezbiyensiniz. 2 kızın baş başa doğum günü kutlaması garip. çift başlıklı vibratör işinizi görebilir.

0|0
    1|0
  • Ona bir dildo alabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ohoooo neler neler yaparım ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...