Yalnızlığım gün geçtikçe büyüyor...napıcam??

Arkadaşlar meraba benim Şu an lise son okumam gerekiyodu ama sınıfta kaldığım için 11 okuyorum çok çook yakın bir arkadaşım vardı o okuldan ayrıldı ayrıca benim okuduğum okul oturduğum semtte değil yani hiç tanıdığım yok o yüzden çok yabancıyım oralara işte sınıftanda kimseyi tanımıyorum tenefüslerde diğer sınıftaki arkadaşların yanına falan gidiyorum ama sınıftada arkadaş bulmam lazım yani kızlar hep irbirlerini tanıyolar aynı yerde oturuyolar falan ben kimseyi tanımıyorum çok yallnızlık çekiyorum ne yapıcam? :( sizinde hiç böyle oldu mu

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokul yıllarımın en acı tarafıydı... Zamanla tanıyorsun, üstelik en iyi arkadaşlarını ediniyorsun... Bir kaç hafta daha ver kendine...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kuzum sende şeytan tüyü falan da yokmu hani derlerya hiç tanımadığın bir ortama girdiğinde birden o ortama kaynaşıp yıllardır tanışıp konuşuyormuş gibi davranabilme rahatlığı at üzerinden o kasvetli çekingen tavrını biraz yüzüne tebessüm güleryüz ve kızlarla konuşurken birazda lakayıtlığa kaçmadan kendini onlardanmış gibi hissettirmen yeterli.

0|0
    0|0
    • Öyle ama işte bizim okuldaki kızlar öyle değiller yanına gittiğinde yanımıza yapışıyo falan derler bundan eminim

• Henüz alışma dönemindesin, çift dikiş oldugun vakit ilk zamanlar zorlanırsın fakat alışacaksın en azından 2. dönemi yakalaman gerekiyor... Ve ne yap ne et bitir o okulu, o yalnızlık gelip geçici..

0|0
    0|0
    • Ya ben çift dikiş değilim yanlış yazdım soruyu sadece bir sene geç başladım o yüzden 12 olmam gerekiyodu ama cidden görsen kızlar hep birbirlerini tanıyolar falan imreniyorum ama yapcak bişey yok işte keşke semtimde bir yere gitseydim diyorum

• Hayır, sadece normal takılmaya devam et sınıfta şu an oldugu gibi, onlar merak edip arada senle tanışmaya çalışacaklardır.

• Bi bakıma sınıftaki kızlardan da rahatsızım ya ne biliyim istemiyorum o okulu,o okula da başka bir yerden nakil geldim napıcam bilmiyorum

• Bilmiyorum bende şu anda senle aynı durumdayım.

0|0
    0|0
  • Bize katıl dogdugumdan beri kimseyle birlikte olmadım istemiyorumda :D haha bu kadar basit

0|0
    0|0
    • nasıl yani hiç arkadaşın olmadı mı :D

• Bende okulda yalnızım ama normalde arkadaşlarım var semtten sadece okuldaki yalnızlığımı sorun yapıyorum :D

• Kanka okulda cool ol yalnız takıl ohh cok süper oluyor otur test falan cöz kitap oku harbi bak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...