Sizce izin vermeli miyim?

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 senelik bir ilişkim var. Kız arkadaşım tıp okuyor.Tıp okuyan diğer ögrencılere gore biraz güzel ve çekici bir kız. Daha önce baş asistanla kısa bir flört dönemi geçirmişler. Dikkat çeken herkesin etrafında olduğu biri. Bu kendi abartmam değil kesinlikle. Belki biliyorsunuz tıp kongreleri oluyor. İlk katıldıgı kongreye sorumlu olarak bir sıfatla katılmış ve gelenlerle haşırneşir olmuş. Egıtımden sonra herkes içip içip odasına gitmiş. Kapısını yumruklamışlar. Gizlice başka odaya almışlar onu. Bende tabi önyargıyla yaklaşıyorum böyle kongrelere suanda. Ama bizim beraber oldugumuz bu 1.5 senelik dönemde hiç bir şekilde bana yanlışı olmadı. Hiçbir şekilde beni kıskandırmadı. Erkeklerle gercekten konuşmadı. Gayet düzgün bir 1.5 sene geçirdi. Güveniyorum ona. Ama gel gelelim yeniden kongre cıktı ortaya. Sımdıde kongreyi duzenleyen 2 ögrenci , kız arkadaşıma teklıfte bulunmuşlar bu seneki kongreye gel, kişi sayısı cok az senın insanları kongreye çekmen gerekiyo demişler. Oda bana sordu. Yanı acıkca senın guzellıgını, çekiciliğini kullanalım demeye getirmişler. O gitmek , sorumlu olmak istiyo ancak , ben cok kararsızım. Olay oldugu an kongreyı bırakacagını, banada anlatacagını soyledı. Ancak ıcım ıcımı yiyor. Benden cevap bekliyor. Gitme desem gitmez kongreye. Ama eğitiminide engellemek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? bana bir çıkış yolu veya benı sakınleştırecek seyler soyler mısınız?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• kendinde bariz bir şekilde söylüyorsun onu görüntü olarak kullanacaklarını. sevdiğin kişiye ''senin bir amaç için başkaları tarafından kullanılmanı istemiyorum'' , ''sana güvenim sonsuz , gidip gitmemekle ilgili bir sorun yok. yalnız senin bu tarz kişilerin (kullanmak isteyenler) arasında olman beni rahatsız eder'' demelisin. Yalnız eğitimin için gerçektende gerekli kongreler olduğunda her zaman senin yanında olacağım ve seni destekliyeceğimden de emin olabilirsin diye sıcak ama tedbirli davranılmasının gerektiğini anlatan bir konuşma yapmalısın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin için neler yapıyor farkındasın değil mi ? Gayet düzgün bir kızmış anlattığına göre izin ver gitsin

0|1
    0|0
    • göndermeye karar verdım ozaman. Ona bu konuda guvenıyorum tesekkur ederım :)

• Sevgılıne güven kızın bır sucu yok sakın ol oratda bırsey yok kı sevgılıne guvenıyorsan eger gerısını sorun etme

0|1
    0|0
    • tesekkur ederım. gonderıcem ozaman. bıraz daha rahatladım suanda dusununce

• 1.5 yıl olmuş ya artık baya bı güven sorununu asmıs olmalısın :)

• Musade etmelisin..

Yapicak olsa ruhun duymaz 1.5 yılda da yapardı kongreye bırakmaz...:) asık kadın aldatmaz belliki asık..

0|0
    0|0
    • onu bu 1.5 senede okadar uzdum, okadar hayallerını kırdım ki , hala bana nasıl asık , hala nasıl kopamadı anlamıyorum. Bende baya duzeldım. cok dusunuyorum artık onu. uzmek hıc ıstemıyorum. :)

• kongreye sen de gidemiyor musun?

0|0
    0|0
    • Oda gel diyo zaten ama , hani baska okuldanim sanki kontrole gelmis gibi olsun istemedim

• kontrole gelmiş gibi değil de, gezmeye öğrenmeye gelmiş gibi davranırsın o zaman.

• sen ne okuyon?konuyla ilgisi yok ama merak ettim

0|0
    0|0
    • Ben özel bir okulda işletme okuyorum

• Bence kız arkadaşin kendini bilen biriyse abarma gönder güven ona derım

0|1
    0|0
    • ona bu konuda aslında cok guvenıyorum. dedıgın gıbı gonderıcem ozaman :)

Erkekler Ne Diyor 1

• vayyy be baya b.ktan bir durum sana üzücü bir haberim var bu durumlar ilkde değil sonda olmayacak eminim seçim yapacağı zaman secenek iş olacak senin durum vahim

0|1
    0|0
    • Aslına bakarsan turkıye'dekı son duruma bakarsak, herkes işini seçerdi.

• valla cok guzel yorumladın. zor gunler beklıyo benı sanırım.

• ewt zor günler inşallah zor günlerin sonunda sevginiz galip gelir o zaman aşkın tadı bir başka olur:)

Yükleniyor...