Ilk kaç yaşınızda öpüşmüştünüz?

:D evet arkadaşlar ilk kaç yasında nerde ne zaman öpüşmüştünüz cevaplarınızı beklıyorm

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu konuda nasıl desem, hiçbir deneyimim yok :/ :(

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Yası mı hatırlamıyorum ama hislerimi cok iyi hatrlıyrum ilk temas bitmeyck bir yolmus gibi git git bitmiyor kalp atısları ise bozuk bir ritm seklinde nasıl attıgı belirsz ahhh ulan nerde o eski heyecanlar

1|0
    1|2
  • 15 yaşında çok güzel bir kızla öpüşmüştüm yeminle bu süreç 1 sene devam etti yani . Öpmekten dudaklarım morarıyodu . Bir keresindede kızın dudağını ısırmıştım öptükten sonra kanatmıştım düşün artık gerisini .

1|0
    1|2
  • İlk ve son kes lise3 ten 4 e gectigim yaz opustum bidaha olmadi bir kizla zaten. Sevgilim olmadi opustugumde olmadi

1|0
    1|1
  • Hiç Öpüşmedim

1|0
    1|2
  • anasınıfi :D

1|0
    1|2
  • Ciddi olarak 16 :)

1|0
    1|2
  • ilkokuldakiler sayılıyosa 9 yaşında :D

1|0
    1|2
  • O zamanlar pek o işlerden anlamıyordum ama arka mahalledeki kız bana teklif etti kabul ettim arkadaşların ısrarıyla sonra parkta buluştuk parkın tenha yerleri var orada bu benim dudağımdan öptü hiç sevmediğim bileklik takmaktır ondan hediye etti.

Diğer gün bende bilekliği beğenmediğim ve sevmediğim için kızdan ayrıldım :D

Bu kadarını niye anlattım bilmiyorm ama 15 yaşında felandım sanırım

0|0
    1|2
  • yirmibir yaşımda

1|0
    1|1
  • hiç öpüşmedim

1|0
    1|1
  • olay yağmurlu bir sonbahar gün...

1|0
    1|2
  • ilk bir civcivle öpüşmüştüm. gagasından öptüm onu. o da dudağımı ısırdı. heralde et sandı

1|0
    1|2
  • 10 yaşımda öpüştüm :D

1|0
    1|2
  • ilk öpüşmem arabada oldu o güzelliyi bir daha yaşayamadım

1|0
    1|2
  • hiç öpüşmedim öpüşelim mi ?

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• 18 bastgım yıl haziranın 22sinde :)

1|0
    1|3
  • 15 yaşındaydım.. ilk öptüğüm kişiydi onunda ilk öptüğü bendim.. güzeldi yani :))

1|0
    1|3
Yükleniyor...