TS başkanı İbrahim Hacıosmanoğlunu anlayabilen çözebilen var mı?

TS başkanı İbrahim Hacıosmanoğlunu anlayabilen çözebilen var mı? ben çözdüm hacıosmanoğlunun ts başkanı yapılmasının tek nedeni o konuşma tarzı belki o konuşmalarla kupayı getirebilir die başkan seçildi yoksa kesin seçilmezdi daha önce başkan adayı oldu en az oyu o aldı.hacıosmanoğlu ne diyor kupayı fb tffye bıraksın :d dünyada böle saçma bir açıklama gördünüz mü bence o da kupanın tsa verilmeyeceğine adı gbi emin fakat RTEı peygamber olarak gördüğünden ona ağıznı açamıyor tff başkanını onun göreve getirdiğini bildiği için onada bişe diemiyor camiadan tepki gelmesin die bitek azize sallıyor.kupa tsa verileekse aziz yıldırımmı verecek?bunu o bilmiyomu gerekli yerlere neden başvurmuyor?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadri'nin espirilerine yumuşak başlılığına alışan şikebahçeliler Sadri' den sonra gelen keskin bıçağın hal hareket ve tavırlarını şaşkınlıkla izlemekteler..14 sene Aziz'e gs si bjksı kulüpler birliğisi kem küm edemezken 1 adam 1 sene de Aziz'e ağzına geleni söyledi..Anlayabilen çözen var da idrak edenler az balık hafızalılar çok..

Sahte çürük raporuyla askerden kaçtığı belgelenen Kadıköy semtinin mahalle çocuğu Sedat Peker'i 20 sene kendine koruma seçen kulüp başkanlığı evrakta sahtecilikten tehlikede bulunan şikebahçe kongrelerine kulübün boks şubesi sporcularını yığan 16.ağır ceza etik kurulu pfdk tahkim uefa disiplin kurulu uefa tahkim kurulu Cas gibi çeşitli yargılamalarda şike yaptığı tescillenen 1 suç makinesine ağzına geleni söyleyen İbrahim sadece Trabzonsporluların değil aklı selim bütün futbolseverlerinde sempatisini kazandı..

Kulübün başına getirilme sebebi espiri döneminin bittiğine karar verilmesidir..! Başbakana laf etmemesinin sebebi de bu işi yine Başbakanın çözeceğini ummasıdır bu umudu da sabırla koruyor..Son olarak Hacıosmanoğlu Ts kongrelerinde seçimi kaybedenler arasında en yüksek oya sahip kişidir bilgilendirmen yanlış..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• RTE yanlısı sadece onlar değil aynı şekilde Fenerde öyle,hatta taraftar grubu hariç Beşiktaş'ta öyle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya harbiden bazı fblileri anlamak çok zor arkadaş yahu hala ne kupasından bahsediyorsunuz hala onun bunun başkanına karışıyorsunuz yahu sizin başkanınız tescilli şikeci arkadaş neyin kafası bu anlamadım ki

başbakana konuşmuyormuş hadi 1 tane kulüp başkanı konuşsun ya başbakana göreyim

bjklı biri olarak söylüyorum o kupa babalar gibi de tsun hakkıdır.bunu gurur meselesi yapmayın bence eninde sonunda o kupa alınacak fbden hayır.önceden olsa bu olay fbliler de derdi haketmediğimiz kupayı istemeyiz diye arkadaş bu bir spor sadece kazanmak değil amaç

link

1|1
    0|0
    • Kişilerle kurumlar ayrılsın diyen kim?bjk gs fbnin RTE ile ne işi var TSun cevap vermesi lazm demiröreni kim TFF başkanı yaptı? TFF başkanı ne diyor bu iş bitti nie ona cevap veremyosun anca kıvırıyosun zaman geçiriyosun daha önce mahkeme kararını verir vermez uefaya bütün mahkemelere başvurcaz diyosun mahkemeler kararları veriyor sonra ne diosun?kupayı fb tffye bıraksın biz biyere başvurmayı düşünmüyoruz hadi ordan rte da kupanın fbde kalmasını istiyor ben daha ne yapayım diemiyosunda kıvırıysn

• son olayda Hacıosmanoğlu provakatörlük için orda röportaj verdi maç gününden 1 gün önce emniyet toplantı yapar toplantıya misafir takımdan 1 yetkili çağırır maç sonu siz böle böle yapacaksınız burdan çıkacaksınız die çıkışa tamamiyle emniyet bakarmış fb değil emniyet müdürü bidaha uyarmş ordan çıkmayın die hacıosmanoğlu illa önden çıkacağım die ısrar edip çıkarken araba bidaha geri dönünce emniyet müdürüde haklı olarak nie döndün yiyosa çıksaydın demiş orda olay çkmş ne işin var taraftar içinde

• işte bilmeden yorum yapmak böyle birşey orası protokol çıkışı hocam oradan çıkacak tabi nereden çıkacak.görende taraftar çıkışından çıktı sanacak.herşeyi geçtim hocam tamam adam provokatör diyelim aziz yıldırım şikeci ya.çocuğu uyuşturucu bağımlısı olan anne çocuğu sigara bağımlısı olan anneye.bak senin çocuğunun çok kötü bir alışkanlığı var ne biçim çocuk yetiştirmişsin demesi gibi senin yaptığında.adamlarda yahu sizin başkanınız tescilli şikeci der.ben onu diyorum ilk önce kendi başkanınız

• Yalakalığını yaptığı iktidar kupasını vermiyor Tüpçüyü o mevkiye getirmelerinin sebebiyde buydu zaten ama ya bu adam kör ya da ikili oynuyor

0|0
    0|0
    • Hacıosmanoğlu daha öncede bikaç kez başkan adayı oldu en az oyu o aldı konuşma tarzıyla belki o kupayı getirir die onu seçtiler ama daha seçimden 2 gün sonra kişilerle kurumlar ayrılsın diyen RTEın mitinglerine çıktı dünyada bir partinin mitingine çıkıp yalaka olduğunu kabul eden tek başkan tffyide kimin göreve getirfiği belliolduğuna göre onada sallayamıyor geriye bir aziz kalıyor ama onun azize sallaması azizi daha güçlü yapıyor

• Aziz Yıldırım'ı da sevmiyorum. Ama bu adam tam bir provokatör ya. Hemşehrim, sen oyuncunu "taraftara karşılık verdi" diye kadro dışı bırakıyorsun. Aynı şeyi kendin yapıyorsun. Kendini mahalle kabadayısı sanan gereksiz biri. Hem futbolu oyun olarak göreceksin hem de tehditler savuracaksın. Futbolu gerçekten oyun olarak gören ve oyunları göze hitap edecek şekle getirebilen yöneticiler gelsin artık!

2|0
    1|1
    • fb bizi ön kapıya yönlendirdi diyor sonra anlaşılıyoki o bölüm fbye değil emniyete aitmiş oralara emniyet bakar maç gününden 1 gün önce toplantı yapılır toplantıya rakip takımdan 1 yetkili çağrılır maç sonu nerden çıkılacak ne yapılacak onada anlatılırmış anlatılmış Hacıosmanoğlu illa ordn çıkmak isteyince emniyet müdürüyle ondan kavga çıkmş çıkıp geri dönünce araba adamd haklı olarak yemedimi nieçıkamadın demiş senin okadar taraftar içinde ne işin var röportaj veriyosun ts tarafarımı ordakiler

• bide muhabir soruyor maç boyunca size kötü tezahüratlarda bulundular ne düşünüyosunuz ben onlara kulak vermedim duymadım der demez dönüp cevap veriyor :d ama onuda anlamak lazım ts onu kupa için seçti yoksa önceki seçimlerde 5 oy zor alıyodu kupanın RTE istemediği sürece verilmeyeceğini biliyor RTEı peygamber olarak gördüğünden onada bişe diemiyor tek sallayacağı kişi aziz kalıyor ne yapsn

• Ne trabzonu nede başkanını ciddiye almıyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin yaptığı resmi açıklamalar hacıbilmemneoğlunu tanımlıyor.

gördüğü güvenlik kamerasına bile demeç veren ikinci sınıf mafya babası:))))

0|1
    0|2
  • bu hacıosmaloğlu akp yalakası erdoğnın mitinglerinde bir kaç kez gördüm o yüzden bu kadar artis aziz yakında havasını alır bunun.

0|0
    0|1
    • AKP CHP MHP kişilerle kurumlar ayrılsın dedi o şike sezonunda meclisten aniden çıkan yasaya akp red oyu verse yasa yürürlüğe geçmiyodu acıosmanoğlunun yaptığı açıklamaya bak chp mhpye sandıkta gününü göstereceğiz diyor sanki belediye başkanı hırsızı korudular diyor akpye ne diosunuz die soruyolar başbakanımız öyle dedi ama bence gerçek düşüncesi öyle değildir ben ona bişe diemem diyor hasss... ordan derler adama rte trabzona gidince ona dünyanın en büyük lideri yazılı forma verdi nasıl bşe desin

• Hamsi kafalıyı ancak başka bir hamsi kafalı anlar.

0|0
    1|2
Yükleniyor...