Rüyamda geleceği görüyorum! Bunlar neyin göstergesi sizce?

Genelde gördüğüm rüyaların çoğunda bir sonraki gün yaşayacağım olayla ilgili bir kesit görüyorum...

Ya da rüyamda uzun zamandır görmediğim bir çocuğu görmüştüm. Sonra radyoda bana onu anımsatan şarkı çalmıştı. Bu tarz şeyler çok başıma geliyor.

Arkadaşımın bana sırt çevirdiğini gördüm "Rüyadır." dedim bir baktım benimle konuşmamaya başladı. Sevdiğim insanın bana mesaj attığını gördüm hiç beklemezken mesaj geldi...

Çok şaşırmaya başlıyorum. Akrabamızın kaza yaptığını hissetmiştim o an içim fena olmuştu. Çok şükür bir şey olmadı.

Aynı şekilde komşumuzun hamile olduğunu görmüştüm hamileydi. Sizce bunlar neyin göstergesi?!

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel.

İki üç rüya aynen çıktı diye kendini evliya sanma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ilginç bişi deği bul..

mitomani diyorlar :((

0|0
    0|0
  • Gördüğün şeyler halk dilinde ''Sanı'' olmasın.Konuya hakim değilim ama etki altına alan bir olayın daha önce rüyada görüldüğü düşünmek gibi.Banada oluyor çünkü bolca

0|0
    0|0
  • kıçının açıkta kalmış olduğunun göstergesi senin güzelim.harley msin sende geleceği görüceksin

0|0
    0|0
  • o gece komşunuz korunmasız bir ilişkiye girmiş.

arada içimiz sıkılır, kötü şeyler olabilir, olmayabilir de.

mesaj her zaman gelebilir birşeydir.

radyoda her gün aynı saatte aynı şarkılar çalar.

0|0
    0|0
  • Benim annemde hep görür. Hatta kuzenimin hoşlandığı çocuğun üstündeki kıyafeti bile görüp önceden söylemişti o derece. Hiç bir şeyin göstergesi değil yıllardır görür böyle bazı şeyler ama kayda değer bir şey olmadı hiç hayatımızda

0|0
    0|0
  • eski güzel bayan arkadaşlarımı rüyamda görüyorum.. ertesi gün veya en fazla 1 hafta sonra karşımda oluyorlar.. güzel bir durum :d

0|0
    0|0
  • Sorgulamak yerine sayısal lotoya odaklan bence. Sonra yatla açıldığında içkini yudumlerken sorgularsın.

0|0
    0|2
  • 6. hissin kuvvetli olabilir.

0|0
    0|0
  • Psişiksin !

0|0
    0|0
  • Bayan Uri Geller vatana millete hayırlı olsun...

0|0
    0|0
  • ermişsin sen ermişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bazı insanlarda oluyor imkansız birsey değil ben cokdaha ötesini yasıyorum bazen. tanımadığım insanları rüyamda görüp 2 3 ay snra tanısıyor

görmediğim bilmediğim yerlere rüyada gidip 3 4 ay sonra gercekten ve tesadüfen gidiyorum

0|0
    0|0
  • Hislerin kuvvetli şaşacak bir durum yok ...

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır görmediğin birini rüyanda görüyorsun ve daha sonra radyoda çalan bir şarkı onu sana hatırlatıyor ve sen de bunu geleceği görebilme yeteneğine sahip olduğuna yoruyorsun?

ilginç.

0|0
    1|0
  • Normaldir bazı kişilerin rüyalarının çıkma olasılığı yüksek.

0|0
    0|0
  • hiç çıktı mı peki

0|0
    0|0
  • Bende ölümleri görüyorum o daha kötü bir şey.

0|0
    0|0
  • waay süpermişş

0|0
    0|0
  • bu gece G... la bizim ne olacağımızı görsen yarın mesaj bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • 6. hissin kuvvetli başka bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Psişik algın çok yüksek. Aynı durum bende de sökonusu ama çevrendekilere belli etme seni insanların içinde rezil edebilirler...

0|0
    0|0
  • benımde oyle olur genelde bır gun sonra ne olacagını gorurum hıç dıkkat etmedım tuhaf bıseyde gormedım sahsen kendımde.

0|0
    0|0
  • kutsanmissin.

1|0
    0|0
  • İlginç...

0|0
    0|0
  • Denk geliyordur ve sende bunları fark etmeye başladıkça kafanda büyütüyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...