Diş teli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Üst dişlerimde (Lateral kesiciler) birazcık yamukluk var,öne doğru çıkık.Diş rengi diş teli taktırmayı düşünüyorum.

Flört evresinde olan bir ilişkim var ve diş teli taktığımda benden soğuma gibi bir durum olur mu diye düşünmeden edemiyorum.

Siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Etkilemez bile :) Ayrıca kişiye göre değişir fazla takıntılı bir insan bunu takıntı haline getirebilir, fakat o teller çıktıktan sonra pişman olur takıntı ettiğine :)

cut.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Diş teli nedense bana çok sempatik geliyor ama normal yani metalik gri renk en iyisi bence. o soğuma meseleside kişiden kişiye değişir, bilemeyiz

1|0
    0|0
  • Bilmem ilk başta acayip görüne bilir dışlaya bilirsin ama ömrünün sonuna kadar düzgün dişin olur

0|0
    0|0
  • Kişisel bir şey yani herkese göre değişir şahsen birde siyah kalin çerçeveli gözlük birde gömlek cok sexi olur Yani

0|0
    0|0
  • ben zamanında taktırmadığım için pişmanım

0|0
    0|0
  • _________________hayattta öpüşmem ________

0|0
    0|0
  • bende taktırcam nerde takıyolar ki yaw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Taktır bence kesınlıkle görüntünün kötü olup , ınsanların dalga gececegini falan düşünme ..

Unutma düzeldikten sonra bir ömür agzını ayırıp güleceksın benım kardesımın dişlerinde de var ben aksine yakıştıgını düşünüyorum hatta bildigin daha cool gözüküyo hatun :D

Benımde bu yaşıma ragmen bır tane süt dişim var onun cekılmesı gerek o cekılınce mecburen bende taktırıcam bayramdan sonra, kim ne derse desın umrumda degıl telgrafın telleri şarkısını söylıcem bir de :D :D ınsan sevdgınden böyle birşey için neden sogusun ki benımkı sogumaz :))

1|0
    0|0
  • yok canım neden soğusun ayrıca çokta önemli bir konu aslında diş teli. bence hiç düşünmeden taktır. yaşın kaç bu arada ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...