Bakıp durmasın umutlandırmasın

Ünv ilk sınıfım sınıfta birissi var cool takılıyor yani erkeklerle falan konuşmuyor en önde ama inek desen inek değill neyse ben bundan hoşlndim ilk gördüğüm anda benim öndeki arkadsdaşımda hoşlanıyor bugün derse girerrken karşıma çıktı yanımdaki kız sordu drsin iptal olduğunu söyledi iyi bnde eve gidiyorum dedimm bekledi orada kızlar göndermedi gitti ama orda 5 sn falan durdu sinra kızlardan kurtuldum baya mesafe var arkasına İki defa döndü metrobüstete baktıı sabahta bakmış ti aklımdan çıkmıyor off olmucağını biliyorum da bakıp umtlandırmasın

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• çocukla bir konuşsana.

0|0
    0|0
    • bak işte ben senden daha şansızım. en azından senin hoşlandığın biri var ben de o da yok. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ahh ah üniv. ilk yılları...Yapılan en büyük hatalar...Sence ne yapmak istiyor ?

Seçenek 1. O da biliyor olmayacağını ama ego tatmini, seninle vakit geçirme isteği hoşuna gidiyor.

Seçenek 2. Belki o da senden hoşlanıyor

Seçenek 3. Problemli bir tip ne yaptığı belli değil

Her üç koşulda da bence mesafeli kal ve gözlemle. Niyet önemli gidiş yolu değil derim...Öyle ciciş sığ cevaplar vermiyorum abi nasihatidir de kulağına küpe yap derim kardeşim...

0|0
    0|0
  • Hatırladım seni : ))))))

Sen gereksiz triplere giriyorsun, emin ol sen umutlansan şayet hoşlantısı yoksa da zaten umrunda olmazsın... Takıntı haline getirme istersen gözünü ayırmasın senden sen akışına bırak ve takıntı etme... Ufak şeylerden anlam çıkarmaya çalışma :)

cut.

0|0
    0|0
  • Niyeki o da senden cesaretsizse yazık olur ikinizede en azından baktığında ufaktan bir tebessüm falan etsen cesaret versen belki gelir konuşma fırsatı doğar. Gel yazık etme ikinizede ilk adımlar hep erkeklerden gelecek değilya atıver ilk adımı ve sevinsin garip, O şimdi sana gelip açılacak belki ama terslenip hayır demenden çok korkuyordur yaaa. Benden söylemesiii

0|0
    0|0
    • Eminmisin normalde metrobuse sinifla binmiyor cagirdik binmedi ama beni arkada gordu ayni kapidan bindik bilmiyorum tesadufte olabilir

• söyledim tamam

0|0
    0|0
  • ya tamam söz bir daha bakmayacağım :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canıııııımmmm aynı şey benimde başıma geldi seni şuan benden iyi kimse anlayamaz. bende umutlanıyorum ama bana bkamayacağını da biliyorum bu durum çok kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...