Galatasaray'ın son zamanlardaki düşüşünü neye bağlıyosunuz?

terim sonrası mancini de eleştiri noktası oldu ...adam daha yeni geldi bu zihniyetin türkiyede değişmeyeceği bir gercek...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Mancini daha bismillah yeni geldi ve Mancini'yi Akhisar maçından sonra böyle eleştirmek büyük aptallık diye düşünüyorum Juve maçında adam yine aynıydı hem bu takım Fatih Terim'in takımı,Terim'de açıklayacak zaten yakında neden ayrıldığını bence işin içinde Fatih Terimce bir şeyler var bizim bilmediğimiz sistem falan da etkiledi bizim takımı o maçta Selçuk-Melo yerine Ceyhun-Yekta ikilisini koyarsan her takım zaten faydalanır bu boşluktan sadece biraz zaman gerekiyor ligin üstlerinde göreceksiniz Galatasarayımı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Taraftarınıza :) Terim nefret etsemde gs ye çok emek verdi bu takımı Terim kurdu. Yönetim eleman dedi sustunuz yönetim kovdu bir gün ayaklanıp sustunuz juventus beraberliği geldi Terim unutuldu bence mancini değil taraftar hedefte olmalı kötü günde hep susuyorsunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu seneki düşüşümüzü AKP Ve TFF´nin bize karşı tavır almalarına bağlıyorum Fatih Terim´in milli takımın başına geçirilmesi için teklif yapılması Akp ve TFFnin tezgahıdır ve Ne yazıkki Terim´de onların oyununa gelmiştir başka sebepleride var Galatasarayda çift forvet+Sneijder olmuyor Manciniye sonuna kadar destek olacağız daha yeni geldi bizde kredisi yüksek

1|1
    2|2
    • galatasarayı 2-1 yenen akhisarsporun hocası ek iş olarak ne yapıyor biliyormusun

• Fatih Terimin yönetim tarafından ezilip gönderilmesine seyirci kalan gs taraftarı bunu haketti mi haketti. Türkiyede ; emekçiye saygı yok. Herkes inşaatı yapan işçiyi değil Müteahhiti konuşuyor. Haliyle emekçiye saygı duyulmuyor. Bu yuzden ülkemiz her alanda başarısız. Bakın avrupaya her zaman her an aranan kişi emekçidir ve el üstündedir. Gs ye her zaman bir ünal aysal bulunur ama bir Fatih Terim oyle kolay yetışmıyor.

0|0
    0|0
  • Takımdaki huzursuzluklar,sneijder fatih terim ve ünal aysal arasinda geçenler,fatih terimin kovulması bunun üzerine oyuncuların moralindeki yüksek düşüş..

0|0
    0|0
  • galatasaray hep terim ile birlikte ayakta kalmıştır terim dışında fazla bir başarısı yoktur terim gitti diye 10. sıraya düşen bir takım fenerbahçenin yaşadıklarını yaşasa bu ligde 3 puan bile alamazdı.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçenin yaşadıklarını yaşayacak kadar küçülmedik biz merak etme

• dün fanatik galatasaraylı rasim ozan kütahyalıyı dinleseydin öyle konuşmazdın.

2008 şampiyonluğunu beşiktaşa vermemiz gerekiyor diyor:))

• takımdakı uyumsuzluklar burak ve snıjder oynamasa daha ıyı olacak

0|0
    0|0
  • botokslunun yüzünden.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz bizi 10 kişi oynatıyor sezon başında keşke satsaydık

0|0
    0|0
Yükleniyor...