Kadının bakir erkeğe bakış açısı nedir?

Kategori ve soru açık ve net

Kadının bakir erkeğe bakış açısı nedir?

Her yönden değerlendirebilirsiniz, kişilik, ilişki, kültür, olgunluk vs vs her yönden nedir kafanızdaki model? Bakir erkek diyince aklınızda ne canlanıyor?

Güncellemeler:
Peki iki yönlü bir soru sorayım

Bakire iyidir, olmasını istediğimdir diyen karşısında tecrübesiz bir erkeğe katlanabilir mi?

Bakire istemem diyen birisi ise, kadına hangi göz ile bakmaktadır? Veya onu tecrübelendiren kadına dair ne düşünür?

0|0
24|4

En İyi Kız Görüşü

• Keşke herkes evlenene kadar kendini korusa.

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Nasıl ki beyler bayanın kimseyle bir ilişki yaşamasını istemiyorsa aynı şekilde bende erkek arkadasımın yaşamasını istemem..

0|0
    0|0
  • Kişiliğiyle alakalı birşey söyleyemem ancak kimseyle konuşmamış bir erkek istemem doğrusu. Herşeyi baştan öğretmeye uğraşamam; biraz tecrübesi olsun.

0|0
    0|6
  • güncellemen için yazıyorum, kız da erkek de tecrübesiz olacak herşeyi birlikte yaşayıp öğrenecekler, birlikte büyüyecekler kısacası.. neden daldan dala konup bana gelsin ki? ben kendimi herşeyden sakınmışken ? ve anlayamadığım şey şu erkekler her haltı yiyor sonra karşısında bakire kız istiyor. saçma..

0|2
    0|1
  • olması gerekendir.. kadın nasıl bekaretini korumakla yükümlüyse erkek de aynı olmalı sonuçda zina ikisine de zina ikisine de haram. herşeyi birlikte öğrenmek tüm ilkleri birlikte yaşamak kadar özel bir şey yok bana göre..

0|3
    0|0
  • hayalimde ki erkek modeli geliyor aklıma

0|4
    0|0
  • her kızın hakkıdır

0|5
    0|0
  • Tecrübesiz olması sorun olmaz. Kadınını mutlu etmek isteyen bir erkek evlendikten kısa bir süre sonra eşiyle yeterli bir tecrübeye sahip olur zaten.. Başkasıyla olduğunu düşünmek yerine tecrübesiz olmasını yeğlerim.

0|2
    0|0
  • bakir olmayan erkekler evlenmem zaten :) ben ögretirim ona sıkıntı yok

0|2
    0|1
  • benim için çok ama çok uygun bir durum temiz bulurum o kişiyi

0|4
    0|0
  • Benim için her zmn bır adım öndedirrr .nerden bilenecekse ama ?

0|3
    0|0
  • Sizin bakire kıza bakış acınızı nasılsa bizim de öyle..:)

0|3
    0|0
  • bakir erkek iyidir hostur..severiz kendilerini.

0|3
    0|0
  • namusunu korumak zorunda tabiki

0|1
    0|0
  • Maşallah derim

0|0
    0|0
  • gerçekten trajik bir durum ergenlik dönemlerinde yaşaması gereken tecrübeleri yetişkinlikte yaşayacak ve çok zorlanacaktır

0|0
    0|7
  • Tecrübesiz erkeğe katlanmak mı sonuçta bende bısey yasamamışım beraber ögrenırız ne güzel işte

0|1
    0|0
  • gözüme hoş görünürler

0|0
    0|0
  • Deneyimsizlere tahammülüm yok

0|1
    1|8
    • hem deneyimsiz olmasın diyorsunuz hem de deneyim kazandıranlara yollu diyorsunuz nasıl olacak bu iş ?

• Tecrübesiz erkek geliyor aklıma sadece. Kişilik ya da olgunluk olarak bir şey diyemem.

0|0
    2|6
  • bence sapık olmalı erkekkk

1|0
    2|5
  • Bi önemi yok benim için.

0|1
    0|5
  • Her deliğe girip çıkan erkekle olmaz.

0|3
    0|1
  • Gercekleri mi söyliyim: ozaman söyle bakir bir erkek istemem bende bakireyim ama karsimdakinin birazcikta olsun tecrübeli olmasini isterim. ben bakire o bakir böyle ne istedigini bilmeyen iki tip nereye varacak?

0|0
    0|7

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim emin ol kızlar varyaa eğer erkek olsalardı her haltı yerlerdi yann şöyle bir gerçekte mevcut karşında gizli kapaklı her haltı yemiş bir kız dahi olsa hiç bir zaman bir erkek kadar rahat olmaz olamazlar bu birkere kesin karşısına işini bilen tecrübeli bir erkek çıkmışssa hertürlü götürür anca böyle yaşar yaşayacağını kızların yanında rahatlık ve kendini ifade etmek gerçekten çok önemli bir şey keşke herkes böyle yapsa ve kızlarımızda bunu anlayabilseeler ama anlayamıyorlar maleseff

ben çok duydum

-ben erkek olacaktım varyaaa oooo

-ben erkek olsam kaşınan bütün kızları kaşırdım diye sözüm o kiii bunlar erkekleri çok iyi biliyorlar çünkü kendileride olsa aynısını yanii daha fazlasını yaparlardı toplumda duymuşssundur sen erkeksin yaparsın sen bilirisn erkek yaparda bayan yaparsa o. olur diyee kızların bilinçaltında böyle bir şey mevcut onun için ben kendini taşıyamayan onu etkileyemeyen bir erkekle değil cinsellik ilişki kuracaklarını bile ihtimal vermiyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce saygı duymak gerek...

0|0
    0|0
  • sadece kendin ol. tanımadığın insanların hakkında ne düşündüğü neredeyse önemsizdir. insanlar bazen içinde bulunduğu duruma bazende ortama göre yorum yaparlar.

0|0
    0|0
  • Yatakta prof olmak lazım

Kendi zevkinden önce kadının zevkini düşünmek lazım

Bakir erkek bunları düşünemez

1|2
    0|1
Yükleniyor...