Işten ayrılamıyorum bir el atın :(

dahaönceden görenler hatırlayacaktır 2 haftadır beni krizlere sokan bir işten çıkma sıkıntım var bir türlü söyleyemiyorum arkadaş patrona işte çıkıyorum ben kendine başka muhasebeci bul diyemiyorm. belki aylardır kıvranıyroum ama şu iki haftadr oysaki çokta kararlıydım . merdivenin başına kadar gidiyorum geri dönüyorum odasının kapısının önüne geliyorum dönüp gidiyorum nasıl olcak bu iş ya bir yardım edinde artık şu işten ayrılacağımı söyleyeyim istifamın tarihi bile eylül ayında kalmış yenisini yazarım o problem değil bu arada kpssye çalışmak için işten ayrılacağım sadece alana da hazırlanacağım için çalışmak zor olacak

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kendine muhasebeci bul demeniz hoş kaçmaz zaten.

Gayet basit bunda çekinilecek birşey yok.

Çıkış saatine yakın, müsait olduğunuzda sizinle konuşabilir miyiz ? de.

Eğer o seni çağırmazsa çal kapısını müsait misiniz de.

Sonra Ben ayrılmak istiyorum, dersin. Neden derse KPSS ye çalışacağım çalışırken olmuyor dersin. Daha ısrar ederse başka özel nedenlerde var dersin.

Korkacak birşey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kpss ye hazırlanacam..başlarım ulan işinize gücünüze de..neyse gir odasına ayrılacağını söyle yerine yeni birini bulana kadar idare edeceğini belirtirsen bişey demez..

0|0
    0|0
  • Hatırladım seni, ne olacak bu halin hiç bilemiyorum... Karar ver ve uygula, yarının bugünden bir farkı olmayacak...

0|0
    0|0
  • Ben de ilk iş çıkışımda böyleydim. Sonra patrona gittim. "Konuşabilir miyiz?" dedim.

"Hayırdır?" dedi. "İşten çıkmak istiyorum" dedim. "Bugün mü çıkacaksın" deyince afalladım. "En kısa zamanda" dedim. "Tamam o zaman, bugün istifanı ver, çık" dedi. Sonra rahatladım. Sonraki hiçbir işimde stres yapmadım. "Çıkıyorum" "Tamam" iş bitti...

0|0
    0|0
  • işten ayrılmadan 15 gün öncesinden bildirince hiçbir yasal yükümlülüğün kalmıyor sorun buysa eğer ki başka bir sorunun varsa da maaşına zam istemek amaçlı gidip istediğin maaşı vermeyince de ben ayrılmak istiyorum diyebilirsin.

0|0
    0|0

• ailevi nedenlerden dolayı ayrılmak zorundayım de ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...