Bayanların bakışlarını çevirmesi ne anlama gelir?

Bu kız ben bakmadığım zamanlar uzaktan uzun uzun bana bakıyor. Ben bakıverince bakışını çeviriveriyor. Ara, yan bakışlar atıyor. Bayanlar Allah aşkına söyleyin, bu ne anlama gelir? Siz nasıl bir durumda böyle bir şey yaparsınız? Hoşlandığınızda böyle birşey yapar mısınız?

Not: Bildiğim kadarıyla başka sevdiği var.

• Hoşlanıyordur, ya da sana karşı duyguları vardır.
    41% (53)42% (50)42% (103)Oy Ver
  • Aklına girmek istiyordur. Gönlünü çelmek istiyordur.
    24% (31)19% (22)22% (53)Oy Ver
  • Sen öyle zannetmişsindir. (Bana baktığına yemin edebilirim.)
    17% (22)31% (37)24% (59)Oy Ver
  • Senin onu sevdiğinden emin olmak istiyordur.
    18% (22)8% (9)12% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|20

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle hoşlanıyor, aynı mekanda mısınız aynı okul gibimi mesela?

0|1
    0|1
    • Bir yakınım. Ailelerimiz görüşüyor. Çıktığı varmış ama bana hep bu şekilde bakıyor. Gönlümü çelmeye çalışıyor diye düşünüyorum.

• Gözlerini kaçırıyorsa büyük ihtimal hoşlanıyordur. Kendimden biliyorum.

• Başka çıktığı olduğuna yemin edebilirim. Nette resimlerini gördüm. Kızlar ikili oynar mı? (Kız yay burcu)

Kızlar Ne Diyor 19

• aynı şey eski sevgilimlde bana oluyodu aşıktım ama o benim gözlerime baınca bene onun gözlerine bakamıyodum belki bişey der diye ne biliyim utanıyodum sanki :)

0|1
    0|0
  • sana öyle gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Açıkçası bir şeyler hissediyordur tabii bu kafa çevirme sürekli varsa..bunun nedeni ise sen onun düşüncelerindesin ve gözüne girmişsin ama sürekli sana bakamıyor yanlış anlama diye yani bu demek oluyor ki gözü seni daha çok görüyor bence

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim suanda birinden deli gibi hoslaniyorum o bana bakinca hemen gozlerimi kaciriyorum utaniyorum bakamiyorum istemeyerek oluyor bu elimde degil cok utangacim

bende uzaktan ona bakiyorum ama o yakinma gelince bakamiyorum

sansini dene derim

Oda utangac olabilir sen gidip onunla konus derim kacirma elinden sevgilisi falan yok uzaktan bakiyr diyorsun sevgilisi olsa sana bakmaz senden hoslaniyor yogun duygular hissediyor sana karsi ama beli edemiyor ayni ben

0|0
    0|0
    • Burcunu öğrenebilir miyim?

• Tşkr. Kib

• Ben tam olarak hoşlandığım birine bu şekilde davranıyorum işte. İstemdışı tabi. Bakıyorum ama bakarsa gözümü kaçırıyorum. Kötü bir huy ama öyle napıyım be de böyleyim.

0|0
    0|0
  • bu vur kac teknigidir. birdahaki adimi erkekden bekler..

0|0
    0|0
  • Baska sevdigi varsa senin ondan hoslandigini dusunuyodur bakiyormusun diye bakiyordur

0|0
    0|0
  • hoşlanıo olabilir

0|0
    0|0
  • sana karşı bir ilgisi vardır, merakını uyandırırsın belkide..

0|0
    0|0
  • başka sevdiği varsa sana öyle bakıyorsa sevdiğini seviyor ama senden de hoşlanmış beğenmş seni ki bakıyor ve gözlerini kaçırıyor yanlış anlaşılmasın diye :)

0|0
    0|0
  • bence hoslaniyo ama utangac bir kiz bence hemen git ve sevgilisi olup olmadigini sor:))

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur, ya da sana karşı duyguları vardır

0|0
    0|0
  • a b ve d şıkkı :D

0|0
    0|0
  • ya hoşlanıyodur ya da ayartmaya çalışıyodur aklına girmeye felan :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur, ya da sana karşı duyguları vardır.

0|0
    0|0
  • is bitmesi için senden adım bekliyor:)

0|0
    0|0
  • bende böyleyim. sana karşı çok yoğun şeyler hissediyor demek ki. anlaşılması durumunda karşılık alamamaktan korkuyor bu yüzden böyle davranıyor olabilir.

0|0
    0|1
  • Hoşlanıyor...

0|0
    0|0
  • Hoslaniyor

utangac

ustune git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Senin kocaman bir aptal olduğun anlamına gelir.

Hala soruyormusun ne anlama gelir diye?

Bunun başka bir anlamı mı var?

Aynını sen yapsan ne olur diye empati kur bi, bulacaksın cevabı.

Eminim. Bunun erkeği kızı olmaz. Aynı duygular işte.

Not: O bildiğini yanlış biliyorsun. Tekrar araştır, olmadığını göreceksin.

0|0
    0|0
    • Başka erkekle resimleri var. Hem duyuyorum, hem okuyorum onunla ilgili yazdıklarını. Ama bana da böyle yapıyor. İkili oynuyor gibi. O yüzden emin olamıyorum.

• Haaa. O zaman öyle söyle.

İki ihtimal var:

1. Senden cidden hoşlanıyor ve elde etmek istiyor.

2. Mavi boncuk dağıtıcısı. Sürümden kazanmaya çalışıyor. O olsun ama buda olsun diyor. Uzak dur. Bugün senle, yarın benle cinsinden bu. En iyi arkadaşınla bile aranı açar. Bırak Allah'ından bulsun...

• Hay işte naapacan gönül gidiyor böyle kızlara konuyor işte. Bir gün gidip "Bana uzaktan bakma" diyecem. Tepemin tası atarsa. Artık nasıl anlarsa anlasın...

• Cevap basit dostum, sevdiği var ve onunla olamıyor, senin ona olan ilgini farketmiş ve bunu biliyor olması ona güç veriyor. kendi sevdiğine ulaşamayacağını her hatırladığında kendini güçsüz hissediyor ve sana yöneliyor. Ama senin de duygularınla oynamak istemiyor. Anlican Tipik Kezban vakası ... ;)

0|0
    0|0
  • Bir kadın sana bir kere baktiysa onemseme öylesine bakmistir

İkinci kez baktiysa dikkatini cekmissindir

Üçüncü kez baktiysa hoslaniyordur

0|0
    0|0
    • Çok yakaladım bana böyle baktığını. İnan bir iki kere olan birşey değil...

• Ne demeliyim? "Hep bana böyle baktığını yakalıyorum..." falan mı diyeyim? Çıktığı olunca kolay gelmiyor yaklaşmak.

• Gülümseyerek yaklas merhaba tanisabilirmiyiz de o kadar

• Aga nereden çıkardın ya.. Tesadüfen denk gelmiş "bu ne beaaa" demiş kafayı çevirmiş.

Kasma fazla. ;)

0|0
    0|0
  • A dedim ama hayır olsun :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur, ya da sana karşı duyguları vardır

0|0
    0|0
  • Sen öyle zannetmişsindir. ya da utanmıstır

0|0
    0|0
  • %100 Ego tatmini seni elinde tutmaya calısıyor eger acılırsan senı arkadas olarak goruyorum sana hıc o gozle bakmamıstım lafını duyacaksın ınan bana.

0|0
    0|0
  • Akıl sır ermez kadınlara.Aşından yanıp bitiyorum diye salya sümük aglarlar,iki hafta sonra başkası ile nişan yaparlar.

0|0
    0|0
  • bu seceneklerden birisi olabilir kardeşim. bakıyorsa beğendiğinden bakıyordur hoşlanma için önemli bir unsur kardeşim bir de konusuyorsanız hep seninle ilgili konusuyorsa o sana asıktır emin ol .

0|0
    0|0
  • sakın gaza gelme çok düştüm bu yanılgıya.bakışmak kesişmek filan hikaye sana bakıyosa senden hoşlanması dışında herhangi bişey olabilir.

0|0
    0|0
  • aynısı bana oldu 2 yıldır düzenli bir şekilde bakışıyoruz gülüşüyoruz sonra açıldım dediki benım 4 yıldır sevgilim var sen üstüne alınmıssın ben arkadaşlarımda şakalasıyordum ...

0|0
    0|0
    • öyleleri için Çin işkenceleri hafif gıdıklamalar gibidir. ;)

• ben a dedim..

0|0
    0|0
  • kızların neden burnu 5 karış havada şimdi daha iyi anlıyorum

0|1
    0|0
  • seni elde tutmak istiyor,aklınla oynamaya çalışıyor bence aşık falan değil,ben bunu çok yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • ya bir git der gibi :D

0|0
    0|0
  • Herkezin düşüncesi farkı sen ne yapmak istiyorsan onu yap

0|0
    0|0
  • Bence istiyo ama utaniyo

0|0
    0|0
  • Aga bize soraydın, neden bayanlara soruyorsun. Senin ilacın bizde.

0|0
    0|0
  • Sen öyle zannetmişsindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...