En beğendiğiniz taraftar grubu hangisi?

koyu galatasarayliyim ama besiktasin carsi grubuna hayranim ozellikle gezide ki cabalarindan sonra herkesin begenisini aldi tum sosyal toplumsal olaylarda halkci yonunu ortaya koyuyor siz hangi grubu begeniyorsunuz?

• UltrAslan
    35% (25)30% (22)32% (47)Oy Ver
  • ÇArşi
    36% (26)51% (37)43% (63)Oy Ver
  • 1907 genc fbliler
    24% (17)10% (7)17% (24)Oy Ver
  • Trabzon kaplanlari
    3% (2)1% (1)2% (3)Oy Ver
  • Diger (belirtiniz)
    2% (2)8% (6)6% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|44

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• ÇARŞI tabiki Beşiktaşlıyım ama Beşiktaşlı olmasam objektif bakar bu soruya bu cevabı verirdim.

En iyisimidir ben bilmem ama en özel taraftar grubudur.

Çünkü sadece futbol taraftarı değildir , toplumsal sorunlara dikkat çekmeyi başarmıştır futbolla hiç alakası olmayan insanların bile takdirini almıştır.Buna en yakın örnek olarak Gezi Parkı olaylarını gösterebiliriz bilinen nice delikanlı Galatasaray , Fenerbahçe taraftarı bu duruma karşı koyamayıp Beşiktaşlı olmuştur.

Sadece Türkiyenin değil Dünyanın en sağlam taraftar grubudur.

3|2
    0|1
  • Bir Beşiktaşlı olarak tabikide ÇArşı <3

link</a>

0|3
    0|1
  • Galatasaraylıyım ''çArşı'' diyorum.Sevdiğim ve gurur duyduğum tek taraftar grubu.

0|2
    0|1
  • Koyu FENERBAHÇE'liyim eniştecim. :)

Kendi takımımın taraftarını severim, ama Çarşı'da bir başka.

0|2
    0|2
  • Galatasaray'lıyım her türlü UltrAslan <3

Tamam Çarşı iyidir ama gözümde bir UltrAslan degil <3

1|2
    0|2
  • Galatasaraylı olarak çarşı diyorum.

0|1
    0|0
  • evet çarşı grubu çok iyi ama bizim taraftarlarda iyi :)

0|2
    0|0
  • Çarşı.

0|2
    0|0
  • çarşı :))

0|2
    0|1
  • Kusura bakma ama Çarşıya hayranım demen Galatasaraylılığın hakkında bende şüphe uyandırdı bence en nefret etmen gereken taraftar grubu onlar,sporla siyasete karışmasaydı şimdi uAya düşman olunmayacaktı ama siz baştan seçiminizi yapmışsınız bence "yükselenim çarşı" diyen Galatasaraylılar varsın gitsin Beşiktaş'lı olsun bir an önce

0|1
    0|0
  • çArşı.

Cevap kısaymış oysa tek kelime bence yeterliydi.

0|0
    0|0
  • çArşı her zaman bir numara <3

0|1
    0|0
  • B diyorum başka bişe demiyorum.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama yükselenim çarşı (:

0|3
    0|2
  • Çarşı.baskada tanimam

0|1
    0|0
  • çarşı ve esesin neferi

0|0
    0|0
  • ÇARŞI aşktır.

0|1
    0|0
  • Galatasaray' lıyım ve tabi ki ultrAslan diğerleri beni ilgilendirmiyor.

1|0
    0|0
  • Fenerbahce

0|0
    0|0
  • ÇArşi:):):):):):)

0|0
    0|0
  • Bende GS ama çarşı bir başka gerçekten :)

0|1
    0|0
  • UltrAslan...

0|1
    0|0
  • UltrAslan.

0|0
    0|0
  • Tabisi de Çarşııııı :)

0|0
    0|0
  • çarşıyı hep beğenirim

0|0
    0|0
  • Çarşi koyu beşiktaşlıyımen ıyı takım bızız bence

0|2
    0|1
  • vamos bien

0|0
    0|0
  • Texas

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• galatasaraylıyım ama ultraslan da dahil hiçbir taraftar grubunu beğenmiyorum. çarşı şakşakçılığı yapan diğer taraftarları da anlayamıyorum. beşiktaş - galatasaray maçında beşiktaşlı taraftarların içindeydim ama tribünde en etkisiz taraftar grubu çarşı olabilir. maç boyunca hiçbir desteklerini göremedim. çarşı gereğinden fazla abartılıyor.

0|2
    0|3
    • olimpiyat stadının yapısından kaynaklanan bir durum aslında, inönün kapalısında hiç maç izlememişsin anlaşılan sen.

• beşiktaşlı olmadığım için inönüde maç izlememiş olmam çok doğal. ama düşüncemi değiştirmez. çarşı gereğinden fazla büyütülüyor.

• abi bu arkadaşın kafasını istiyom çarşı etkisiz eleman ? asdasdasdas en çok üyesi bulunan grup doğu üst tribün tamamen onların onlar ne derse öyle haykırıyor stat

• Galatasarayın yeni taraftar grubu olan Tek Yumruk

1|2
    1|0
  • Tabi ki çArşı tabi ki BJK (ama gezi olayında olmasalardı iyiydi)

0|0
    0|1
  • Eğer koyu gsli olsaydın kardeş ''UltrAslan'' derdin sende.Çarşının gezi olaylarında aktif olmasında ki rol zaten solcu bir taraftar grubu olmalarıydı.Neyse seçimine saygım var iyi günler.

A dedim.

1|0
    1|0
  • Medya tarafinfan reklam edilmeden dalgasina bakip halkinin yaninda duran taraftarlardir. Her ne kadar anlasamasak da Kafana Gore Adanademir diyen Mavi Simsekler, Bir Goztepeli olarak yazmadan gecemeyecegim Yali ve Tatangalar, dusmanin delikanlisi Gecekondu, Izmirin karisinin carsisi, Korfezin Hodri Meydani... Hic birisinin ardinda buyuk maddi gucler ve medya yok ama senelerdir duruslarini hic bozmadilar! Lutfen hayatinda bir kez olsun deplasman yapmamis tribun kulturunden bi' haber bunyeler medyaya bakip taraftar/tribun muhabbetine girmesinler!

0|0
    0|0
  • Sahaya maganda gibi atlamayan, kadınlara küfretmeyen, sahadaki futbolcuların annesine küfretmeyen, sahadaki hakemin karısına küfretmeyen, sahaya ilkel ilkel cisim fırlatmayan, yanında karısı kızı varken onla bunla kavga etmeyen, alkışlamayı da bilen. BU benim beğendiğim taraftar grubu.

0|1
    0|0
  • Hatayspor diyorum :)

nedeni soran olacaksa?

eskiden gs liyimdi o zamanlar fb gs karşı oynarken fb kayıp etmişti 2001 zamanda

orda da küfür başlayınca gs arkadaş bıçak çekti bende fb nin önünde durunca bıçağı bana sapladı ondan beri gs den çıktım artık Hatayspor u tutuyorum

0|0
    0|0
  • Yeniçeriler... Sivaslıyık :D

0|2
    0|0
  • Nalçacılar TRT 1 de izlerken görürdüm ismi hoşuma gitti ondan Fb olarak Nalçacılar Konyaspor diyorum yani Torku Konyaspor du galiba herhalde sanırsam.

0|1
    0|0
  • bu soruyu sorman bile hata :) hadi bir hata yaptın sordun bari şıklara çarşıyı hiç koyma deki çarşıdan sonra en beğendiğiniz taraftar grubu hangisi :))

0|0
    0|1
  • Karşıyaka Çarşı

link

0|0
    0|0
  • Adaletin bittiği yerde Anarşi başlar. Anarşi varsa ÇARŞI çoktan oradadır demektir. Takımımla ve taraftar grubumla gurur duyuyorum.

0|0
    1|0
  • ultrAslan

0|0
    0|0
  • UltrAslan ...

0|0
    0|0
  • bu konuda tartışmasız çArşı

0|1
    0|1
  • Kıyas kabul etmez tabii ki çarşı

0|0
    0|0
  • Zekasıyla, coşkusuyla tabi ki kıskanılcak bir taraftar grubu çArşı :)

0|0
    0|0
  • Çarşı diyen kızları yerim <3

0|0
    0|0
  • Çarşı ve tekyumruk. Galatasaraylıyım ama ultraslana hayır

0|0
    0|0
  • mavi şimşekler ve çarşı tabiki

0|1
    0|0
  • Fenerli olmama rağmen Çarşı dan yana oyum bana göre taraftar grupları olarak her zaman 1-Çarşı 2-GFB gelir

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi taraftarı uA'dır bağımsısız holiganız ve takımına zarar vermeyen en bağlı bağımsız grubuz ...

0|0
    0|0
  • Halkın ta-kendisi. B diyorum.

0|0
    0|0
  • The Kop ''You'll Never Walk Alone" -Liverpool ^^

0|1
    0|0
  • tabikide ÇArŞı

0|0
    0|0
  • Deportivo taraftar grubunu çok severim. Grup adı = El Turco