İzmirli alışveriş sevenler

Merhaba ben izmire yakın bir yerde oturuyorum alışverişi icin izmire geleceğiz kazak/kot/çanta/deri ceket ve başka seyler alacağım ailece arabayla geleceğiz once kemeralti sonra optimum'a gideceğiz sorum su kemeraltina uğramamıza gerek varmi daha once gitmedim oraya ucuz mu pahalı mı bide ben bira daha farklı seyler arıyorum kaliteli hani benzeri olan ucuz 10 20 tllik kazaklar degil cok pahalı olmasına gerek yok ama şık şeyler istiyorum aradıklarımı bulabilir miyim nereye gidebilirim bilgisi olanlar söylesin lütfen teşekkürler :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kemeraltında çok fazla kaliteli ürün bulamayabilirsin. hele ki bilmeyen biri için oldukça zordur yani kalitelisini bulmak. bir sürü markanın bir sürü ürününün çakmasını bulabilirsin ama kaliteli durmaz, dikişinden ipinden kumaşından belli olur yani. optimum ideal bence.

bir de hangi gün geleceğinize bağlı tabi ama, eğer çarşamba günü ve sabahtan gelme imkanın olursa bostanlı pazarı iyidir. pazar diyip küçümseme yani :D

0|0
    0|0
    • Perşembe gunü 12 1 gibi izmirde olacağız manisadayiz zaten babam cok iyi biliyor izmiri annemde ama ben pek bilmiyorum :D

• izmiri bilemkten bahsetmedim ya. kemeraltını ordaki dükkanları bilmek felan, karışık ya biraz. ben kendimi bildim bileli burdayım hala ne nerdedir bulamam kemeraltında.sevmezsen onların işi bitene kadar ykm'de bakınırsın olmazsa, yanyanalar zaten.

• Güzel seyler yoksa gitmeyiz zaten ya neyse bakalım belki agoraya gidebiliriz ya da optimum ordan dönerken foruma uğrarız :D

Erkekler Ne Diyor 3

• istanbul olumu ?

0|0
    0|0
  • Sik seyler istersen aktepe tarafinda outlet magazalari var, optimuma yakin bir yer sorarsaniz soylerler, Shoe Center a kadar var hatta. Gezmek ve hediyelik esya icin onerebilirim kemeraltini. Onun disinda Forum Bornova yi da oneririm. gerci mesafe cok uzak ama internetten bakar ona gore gidersiniz.

0|0
    0|0
  • optimumda bir bok yok

0|0
    0|0
    • Yoo optimumda çokça alışveriş yaptım ben bazı güzel mağazalar var

• Kipayi falan napacagim ki kıyafet arıyorum ben

• kipa ve ykm alışveriş merkezi bir sürü mağaza var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...