Sinsi olduğuna inandığınız insanlara karşı nasıl davranırsınız ?

Akraba olsun iş arkadaşı olsun bazı insanların gerçek yüzünü görmek zaman alıyor. Sinsi insanlar hayatlarımızdan eksik olmuyor.. bu tarz insanlara nasıl davranıyorsunuz...Ben kademeli olarak arayı açıp kucağıma oturmalarını bekliyorum (mecazi olarak) punduna getirince yapıştırıyorum...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Onlardan bir adım önde olmaya çalışıyorum.Peşinde oldukları şeyleri verip heveslerini alamadan kursaklarında bırakıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzaklaşıyorum ama kucağıma oturmuyorlar neyseki :))

0|1
    0|0
  • uzak dururum korkarım ben öyle insanlardan :D

0|0
    0|0
  • direk uzaklaşıyorum

0|0
    0|0
  • Anlamıyor gibi yaparım ve ben de onun gibi davranırım. Adamına göre muamele...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hemen hemen aynı şeyi yapıyormuşuz. Bu konuda kurtlar vadisi bana çok fikir vermiştir. Bir kere türkiyede sinsi insanı anlamak çok kolay.Çünkü genelde kısık gözle bakarlar. Özellikle sizi sıkıştırdıklarını düşündüklerinde gözleri yılan gibi kısılıverir. Ayrıca yüzlerinde sıçarken zorlanıyormuş gibi acayip bir gülümseme olur. Aslında ''ben dünyanın en akıllı adamıyım'' pozu vermeye calışır ama beceremez. İşte ben boyle birini gordugum anda yılan teknigini uygularım. Kendini salıverip duşmana teslim oluyormuş gibi yapıp bir anda var gucunle saldırma teknigidir kendileri. Ben şahsen şoyle yaparım. Baktım adam veya kadın kendini akıllı beni aptal sanıyor, baktım ki başıma iş acacak, soyledıgı her yalanı yemış numarası yaparım.Gizlice varsa dosyasını bulup gerekli bilgileri alırım. Mudurun ofısıne gırıp ışcı dosyası araklamak kolay degıldır ama imkansız da degil.Hakkında gereken bütün bilgiyi toplarım.Mutlaka kameralı bri cep telefonu edinirim. Ona hissettirmeden her türlü acıgını kaydederım.Uzaktan şut cekmem penaltıdan vururum. Yanlış yapması ıcın her turlu olanagı saglarım. Gerekirse kasayı acık bırakır elimde telefonla uzaktan para çalmasını beklerım.Yaptıgım her ışı belgeler delilleri saklarım.Zamanı gelincede bitiririm adamı.

0|0
    0|0
  • bende sinsi olduğum için pek sorun olmuyor.

0|0
    0|0
  • salına salına yaklaşırım:D

0|0
    0|0
  • bende ona sinisce planlar yapıp yamultuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...