Kapat

Evlenmek istemeyen kız

Sizle her fırsatta evlenmek istediğini dile getirse. Siz ona mükemmel bir evlenme teklifi etseniz. Sonrasında da istemeye geleceğinizi söylediğinizde sizi 2 ay boyunca çağırmasa ve sonunda ayrılsa?

Niye çağırmadığını sorduğunuzda mazeret olarak, annesinin daha kendisinin küçük olduğunu söylemesi, babasının özgürlüğünü kısıtlayacağını, daha birbirinizi tanımanız gerektiğini söylese?

O süreç içerisinde takılacak altın konuları açsa size ve hatta gelinliğin parası v..b

Ne düşünürdünüz? Tekrar barışmak istese mesela?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu işler b*ktan işler , bazen insanları anlamakta zorlanıyorum . Sende anlamaya çalışma, şimdiden para pul davaları falan girmiş araya işte .. Senin yerinde olsam barışmak yerine biraz düşüneceğimi söylerdim, en akıllıcası bu sanırım.

0|0
    0|0
    • anlamadığım o dönem bir de ciddi para sıkıntısı yaşıyordum, bunları da biliyordu. test mi etmeye kalkı desem, böyle bir dönemde erkek test edilmeli midir..

• Asla edilmemeli. Sanırım durumun olmadığından , alacaklarını sana tekrar hatırlatmak istemiş ki, çok yanlış bir şey. Tasvip etmiyorum.

• hani o dönem durumum yoktu, bak şu dönem rahatlayacağım dedim. paragöz olsa o tarihi beklemez miydi? acaba başkalarından mı etkilendi, daha önce konuşmazdı böyle şeyleri. teklif ettim, böyle oldu :/

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bence senı denıyorlar sekerım

0|0
    0|0
  • ben pek iyi düşünmezdim ve bagırıp çagırıp kızarım.

0|0
    0|0
  • Ben pek iyi düşünmezdim galiba çok kızardım.

0|0
    0|0
  • Kac yasındaki kız ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Geizekalı bir kız oldugu belli. ucuz biri gibi göstermiş kendini salaklıgından. sende sorsayıdın altın miktarına bakarak mı karar vereceksin?

0|0
    0|0
    • aileler oturur konuşur, neyse gereği yapılır dedim. gelinlik parasını net şekilde söylemesine kızdım, ben şu kadar veririm, üstünü tamamla o zaman dedim.. ayrıldıktan sonra hepsini mazeret etti..

• bu kızla evlenirsen mutlu olmayacagını söyleyebilirim. çok patavatsız. çok para göz. bırak onu kendini fazlaca agır bir yükün altına koyma onla evlenmek için. çünkü sana destek olacak bir kadına benzemiyor.

sen onla evlenmek için dünya kadar borca girersin ama bu karakterde bir kız bunla yetinmez. nankörlük eder. Sırtından vurulmuş gibi hissedersin kendini. mutlu olmasın. durumunu çok iyi anlıyorum. hislerin degilde mantıgın gösterdiği yoldan yürü derim. Allah yardımcın olsun..

Yükleniyor...