Kapat

Düğün günü bir türlü gelmiyor geçmiyor sanki zaman:(

düğün günüme 11 ay kadr bir süre kaldı ama geçmiyor lanet olasıca zaman ya nasıl geçicek bu kendine hobi bul demeyin zaten işim var çalıştığım evde okuduğum kitaplarım ve sıkıldığımda yetiştirmeye çalıştığım çeyizim...ama geçmiyor zaman ve ben artık sevdiğim adamla uyumak istiyorum...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme bende de durumsenedene farksız ben şimdiden meakn kiralama işini ve organizsayon mekan ışıklandır vb görsel şeyler kafa yorduğum için zaman hem çabuk geçiyo hemde kendim birşeyler oratyua koyabilmiş değilim ki ortaya bişeyelr çıkarsam organisayon firması yapabilecekmi yapsa ne kadara maal olacak vb şeyler off ne kadar zormuş bu evlilik yaa.

0|0
    0|0
    • bende biran evvel hazırlıklara başlamak için sabırsızlanıyorum şimdiden çeyizimi hazırlamaya koyuldum sadece çünkü diğerleri için erken dediler sırada nikah şekerleri var onları kendim yapmak istiyorum benim emeğim olsun :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonucu belli olan bir süreçtesin, Az kalmış ulaşacaksın kocana :) sabırlı ol :)

Mutluluklar dilerim :)

0|0
    0|0
  • sabırsızlanman normal. ama sabretmen gerekiyo :) hayırlı olsn şimdiden

0|0
    0|0
  • neden okadar geç ewleniyorsunuz ki!

0|0
    0|0
  • aynen benimde seninkisi gibi ama bizim kız biraz ailesinden ayrılacagım diye kaygılı keske oda senn gibi olsaydı

0|0
    0|0
    • hem ağlarım hem giderim diyemiyorum ki napim :) illa giderim dedim :) şaka bir yana uzun yıllar birliktelik yaşadıktan sonra bu daha fazla hissediliyor 4 yıllık bir birlikteliğimiz var nişanlımla 5. yılda evleneceğiz işte ailemden ayrılacağıma elbet bende üzülüyorum ama sevdiğim adam için bugüne kadar herşeyi göze aldım ben

• inşallah hayırlısı olsun sizin içinde :)

• tesekurler

• Cinsellik kategorisinde soraydın iyiydi.

0|0
    0|0
    • neden?

• yahu kaç gece sarılıp uyumak istersem o kadar gece sarılır uyurum da benim burda demek istediğimi anlamadın ... ben onun yanında olup ona yemek hazırlamak istiyorum akşam eve geldiğinde ona kapıyı ben açmak istiyorum seks güzeldir ama bence bunlar çok daha güzel

• Beni değil ama yazdıklarımı unutma. Sen fazla kaptırmışsın kendini. Gerçekler hayal ettiklerimiz gibi değildir. Mutluluklar.

• 11 ay mı çok uzunmuş ya okadar bekleyebilcenmii yazıkk:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne güzel bir durumdasın ya çok şanslısın gerçekten belli bir tarihiniz var hiç değilse :) ama bunu çok fazla isteyip çok dile getirme Allah korusun sakınılan göze çöp batarmış . Allahtan hayırlısını dile yaşadığın günün tadını çıkarmaya bak. şimdiden mutluluklar size..

0|0
    0|0
  • Bi b*k değişmiycek boşa heveslenme

0|0
    0|0
  • birgün bende böyle hissedermiyim acaba:):)

0|0
    0|0
  • :)

Cok istedigin icin gunler gecmek bilmio

0|0
    0|0
Yükleniyor...